Bilmek istediğin her şeye ulaş

Ruj lekesi nasıl çıkar?

Walla bu çok önemli bir konu,

özellikle beyaz gömlekten nasıl çıkar bu meret :)
  • Paylaş
16

June, Bırak önemini başınıza geldiğinde tehlike çanları çalmaya başlarsa hoş o durumu farkertmekte ustalık ister gerçi ama ,yukarıdaki bayan Kösenin tavsiye ettiği gibi (Eter) alkol olayını uygularsınız dertler sıkıntılar önemli olmaktan çıkar :) ya sonra?
neler olur onu bilmem.

Hakan, eter bulmak her saat mümkün olmuyor acaba etil alkol olmaz mıydı :) bardağın bi miktarını yakaya döküverirdik.

June, Sabah sabah iş stresinde iyi geldi:))

Hakan, Stres kötüdür. Göz kenarında kırışiklik, gıdı da sarkma, diş etinde cekilme yapar. Strese girmeyiniz hep gulunuz:)

June, bak şimdi:)

Hakan, tam olarak belirli bir yön var mı. yoksa öyle kafama göre bi yöne mi bakayım. veri eksik :)

June, eksik değil :) gıdım çıktı,göz kenarlarım kırıştı,sarktı,hatta diş etim bile çekildi veri tamamdır :) zira bunlar zamanla olacak doğal durumlarda şimdi olmasın ee azıcık vücud yol almaya başladı zaten iyi tespit yinede:)

Hakan, zararın neresinden dönülürse kardır demiş her şeye bir şey diyen atalarımız. değil mi? demek ki bundan sonra uzak durulacak bu tür erozyonları yapan stres kaynaklarından, ve orijinal böylece korunacak. :) orijinal candır :)

June, canız çok şükür:)

Hakan, o halde müsadenle takipteyim :)

June, takipteyim o halde varım:)

Hakan, yaşam belirtisi gibi oldu :) ama izi yok hala listende :)

June, takipten ziyade edilmeyi sevenlerdenim sanırım:)

Hakan, o da kısmet. :)

Ruj lekesi kolay çıkan bir lekedir. Yıkanabilen bir kumaş ise ılık su ve sabunla çıkartmak mümkün bunun dışında yıkanamıyor ise eter gibi alkollerle çıkartabilirsiniz.
  • Paylaş

Yıkamak için vakit yoksa oksijenli suyla leke çıkartılabilir.Ya da etere bastırılmış pamukla silinirse de kurur kurumaz leke çıkacaktır.

  • Paylaş