Bilmek istediğin her şeye ulaş

Rüyalarımı gerçeklerle karıştırıyorum. Bunun nedeni ne olabilir?

Yaşınızı bilmiyorum ama lise öğrencisi yazıyor isminizin yanında oradan hareketle. Ergenliğin son cilveleri, merak etmeyin geçecek ve hatta gelecekte bu durumu belki de özleyeceksiniz. Size özel bir durum değil yani raad olun.
  • Paylaş
1

Bora Kasap, geç yatıp erken kalktığım zamanlarda başıma gelmişti, belki yetersiz uykuyla ilgili olabilir... ha bir de şey var tabi, gerçekleri rüya sanma durumu...

Kendimde olan bir durum bende şöyle bir açıklama yapmak istiyorum konu için kendim üzerinden;
yaşadığım hayat iş-ev-uyku(düzensiz) aklımda bin türlü düşünce ile bir hayatım var geç yatarım hayal kurmayı severim bazen o kadar stresli ve şüpheli duruma düşerim ki yaşadığım bir olayı acaba rüya mı gerçek mi arasında kalır giderim o yüzden düzensiz bir yaşam ve stresli durum olabilir bence ...
Bana kalırsa ben şu an için çok sıkıntı çekmedim bilmiyorum senin için durum nedir belki profesyonel bir destek almak iyi gelebilir eğer kötü ise.. .
  • Paylaş
Gerçekte yaşamış olduğunuz o olaylar ne ise -siz farkında olmasanız dahi- sizde iz bırakmış olabilir. Bu olaylar, rüya görürken dahi peşinizi bırakmıyor.
  • Paylaş
Bunun yanında mutlaka başka şeyler de yaşıyorsundur ve ben bir psikoloğa gidip bunu ona tüm detaylarıyla anlatmanı tavsiye ediyorum.
  • Paylaş
Ben ruya gorduyum zaman hiç uyumadim saniyorum.Sabah kaldigimda sarhoş gibi oluyorum.Senin durumun farkli . Adeta Yorgun ruhta olunca boyle olur
  • Paylaş
Problemin devam ediyorsa okul rehberlik servisine başvur. Yoksa psikolog a ya da psikiyatriste gitmeni tavsiye ediyorum. . .
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

73 Görüntülenme11 Takipçi7 Yanıt

Konu Başlıkları