Bilmek istediğin her şeye ulaş

Uzun süre yataktan yorgun kalkan birisi doktora gitmeden, zinde olabilmek adına neler yapabilir?

Depeche Mode'un Enjoy the Silence parçası eşliğinde bir iki sportif hareket çok iyi gelir ve üzerine içine bir adet limon sıkılmış soda içmek :)
  • Paylaş
Yok yok müzik güzel Depeche Mode'da  çok severim  biliyorum yukarıdaki parçayı ama 20 gün faranjittim geçti  bugün vücudum kırılıyor:(  üşüme geliyor arada nolur hastanmıyayım diyecegim ama  mikroplar heryerde  malesef  biraz hareketlenirsem sonrasında dediğinizi tatbik edeceğim...
  • Paylaş
4

Solsoledo, O zaman sık sık sadece limonata için, limonata dediysem hazırlardan değil, elde sıkılmış biraz da ılık su ve nane yaprağı katılmış limonata. Çok iyi gelir.

June, Akşam gidince yapacagım ama önce yine 1 iğne olmam lazım oğlum yanımdan hiç ayrılmıyor eve gidince özlüyopr sürekli tepemde ona bulaşma ihtimaline önlem olarak dikkat etmek lazım yoksa sabah işe gelememem kötü olacak tşkler:) yinede..

Solsoledo, Gece ya da gün boyunca tekrarlayın bunu ama; çok iyi gelecektir. Geçmiş olsun :)

June, tşkler......

Sebebi uykusuzluk, veya çok fazla rüya görmek olabilir.

Fazla rüyanın ve parçalı uykuların sebebi ise, strest ve düşüncedir. Yani temelde o dönem üzerine düştüğümüz, gözümüzde büyütülmesi gereken konulardan arınmak gerekir. Az kafein tüketimi ve güne erken başlamakta zindelik getirebilir.
  • Paylaş