Bilmek istediğin her şeye ulaş

Saç dökülmesine karşı kullanıp da faydasını gördüğünüz şampuanlar hangileridir?

Millet sövüp duruyor ama ben de Bioxin'in faydasını gördüm. Saçların ilk yıkayışta dahi kalınlaştığını fark ediyorsunuz. Kafa derisine sürülen cam ampullerde sıvı bir türü de var, kullandım, faydasını hissetmedim ama şampuanı bir harika, ayrıca doğal olduğu için normal şampuan olarak da tavsiye edilir.
  • Paylaş
Bioxcin.
Saçlar uzadığında, incelip kırılarak dökülmeye başlamıştı.
Bunu kullanmaya başladığım 20. Gün itibariyle dökülmelerde ki oran farkını görmüş, 6. Ay sonunda da artık orada burada saçımı görmemeye başlamıştım.
Hiçbir yan etkisini de görmedim.
  • Paylaş
5

Bazarov, Sadece şampuan mı? Bir de şampuanın türü var mı?

Ayhan Şimşek, Sadece şampuan, normal sıklıkta kullanım başka da bir özen göstermedim.

Ayhan Şimşek, Bioxcin tek tip şampuandı o zamanlar bir başka tipi modeli yoktu. Klasik diyelim.

Bazarov, Anladım. Teşekkür ederim.

Ayhan Şimşek, ;)umarım faydası dokunur.

Rogaine Foam tavsiye ederim. Yalnız sahteleri de türemiş güvendiğiniz bir eczaneden sorarak almanız faydalı olacaktır. Minoxidil'in kullanımı daha kolay versiyonu bu ilaç (köpük şeklinde oduğu için daha kolay sürülüyor).

Saç Dökülmesi
  • Paylaş
3

Bazarov, Nedir bu? Kafamıza bu kimyasalı sürersek zararı yararından fazla olmasın?

Sertaç Kunduz, Ben baya araştırdım. Bunun eski versiyonunu, yani köpük halde olmayanını kullanmıştım ama o ilaç gibi idi bu ilaç gibi durmuyor. Bir de, henüz emin olmamakla birlikte, saç rengimi normal rengine çeviriyor sanırım. Benim saçlarım beyaz da ilaçtan sonra şimdi ilacı sürdüğüm kısmlar tekrar koyulaşmaya başladı.

Sertaç Kunduz, 180 TL ve 3 ay gidiyor. Sahteleri de var ama fotodaki orjinal olanları. Amerika'dan getiriyor bir çok eczane. Sanırım her yerde de satılmıyor satanı bulmak lazım.

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

88 Görüntülenme4 Takipçi3 Yanıt