Bilmek istediğin her şeye ulaş

Saç ektirmek nasıl olur? Ektirince tekrar dökülür mü? Maaliyeti nedir?

Folliküler Unit Extraction (FUE) yöntemi bu konuda başarılı bir yöntemdir.  FUE yöntemi ile saç ekimi, saç folliküllerinin, deride herhangi bir kesme işlemi uygulanmadan tek tek alınması şeklinde uygulanır. Bu yöntem, çizgi şeklinde bir yara izine neden olmadığı için kısa saç modeline alışlın kişiler için daha uygundur. 

Yöntem hem erkek hem de kadınlar için uygundur. Hemen hemen her yaş için uygundur.  

Saç ekimi fiyatları değişkendir. Uygulanan yönteme göre, eğer FUE yöntemi ile saç ekimi yapılacaksa ekilecek kök sayısına göre değişir. Saç ekimi fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için öncelikle saçlarınızın durumu görülmelidir. Ne kadar genişlikte bölgeye, kaç adet kök ekileceğinin belirlenmesi gerekir. Yapılacak ön muayenenin ardından saç ekimi fiyatı hakkında bilgi edinebilirsiniz.
  • Paylaş
Fiyat bakımından dünyada en uygun ülkelerden birisiymiş Türkiye.3500 ile 7000 TL arası bir ücreti gözden çıkarmak gerekiyormuş tabi kafadaki saçsız bölümlerin büyüklüğüne göre..
  • Paylaş
Benim çevremdeki bazı insanlar ektirdi şimdilik daha yeni bakalım çıkıyor gibi bunun hastanesi var orada ameliyat yapıyorlar.Saç olan yerlerden alıp olmayan yerlere ekiyorlar ameliyatla.edtirdiğin saç sayısına göre de değişiyormuş ama 3 bin lira'dan aşağı olmaz.
  • Paylaş
Birde bu konuda yazılmış çok ayrıntılı bir yazı da var: inploid.com/post/sac-ekimi-hakkinda-bilinmesi-gerekenler
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

923 Görüntülenme4 Takipçi4 Yanıt