Bilmek istediğin her şeye ulaş

Sadece iyi derecede CSS bilinerek kazanç elde edilebilir mi?

Ne tür projelerde çalışma fırsatı yakalamasını sağlar bu CSS bilgisi?Düzenle
Bu konuda yogun calisan ve surekli css ihtiyaci olan birileri bulunursa kazanilir herhalde.

Ama normalde css den yola cikarak bir meslek haline getirmek icin "Front End Developer" olmak gerekir. Yani css, javascript, html den olusan bir bilgi birikimi gerekiyor.
  • Paylaş
CSS HTML ile birlikte çalışır. Yani HTML bilmeden (tercihen HTML5) CSS bilmenin çok anlamı yoktur. CSS basitçe bir web sitesinin estetik özelliklerinin yalıtılarak ayrı bir dosya haline getirilmesidir. Doğal olarak CSS'i çok iyi bilen birinden beklenen sitenin estetik değeridir. CSS kullanarak estetik değeri çok yüksek bir site yapabilirseniz (ki bu programcılıktan ziyade sanatsal bir arka-plan gerektiriyor), yani iyi bir grafikçiyseniz, programcılıkla ilgili diğer konular hakkında az bir bilgiyle iyi bir iş bulabilirsiniz. Lütfen bu sitenin altındaki CSS Showcase'lere bir bakın estetik kalitebu seviyede değilse (benimki ne yazık ki değil ben ağırlıklı olarak programcıyım) CSS'in önemi kalmıyor.
  • Paylaş
themeforest.net sitesinde bu yeteneğini kullanarak aylar içinde villa alanlar var.
  • Paylaş
Türkiye şartlarında maalesef hayır. Çünkü bu ülkede bir şeyi iyi yapmanız önemli değil 1 den fazla beceriniz olmalı. Ama yurtdışı (özellikle US) düşünüyorsanız çok ciddi para kazanmanız mümkün.
  • Paylaş
Diğer becerilere sahip insanlarla bir ekip oluşturulup iş bölümü yapılırsa neden olmasın.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

258 Görüntülenme8 Takipçi5 Yanıt

Konu Başlıkları