Bilmek istediğin her şeye ulaş

Sauna eşofmanın kalori yakımına etkisi nasıldır?

Sauna eşofman Vücut ısısını kaybetmeden ve vücuda herhangi bir zarar vermeden vücuttaki fazla yağı eritmenize yardımcı olur. İthal kumaştan mamul sauna eşofman vücut ısısını kaybetmeden ve vücuda herhangi bir zarar vermeden terlemenizi sağlayarak dilediğiniz ölçülere ulaşmanıza yardımcı olur. Sıkı ve kalın giyinerek kalori yakımında baya bir etki sağlar. Sauna eşofman terleme yöntemiyle vücuttaki toksinleri dışarıya atmanızı sağlayarak deri gözeneklerini açar ve vücudun daha rahat hava almasını sağlar buda daha fazla kalori yakımını sağlar.

  • Paylaş
Hiç bir efor sarf etmeden kilo kaybetme hevesli insanları hedef kitlesi olarak belirlemiş üründür. Ter içinde yüzmektense 1km daha fazla yürümek daha sağlıklıdır.
  • Paylaş

Sauna eşofmanlar naylona benzer bir kumaştan yapıldığı için çok fazla terletir.Yürüyüş ve spor yaptıktan sonra tartıldığınızda kilo verdiğinizi görürsünüz.Ama kaybettiğiniz su miktarını mutlaka geri alırsınız.Saunayla aynı mantık yani.Vücuttan zararlı toksinleri atmak,gözenekleri açmak gibi faydaları vardır.

  • Paylaş