Bilmek istediğin her şeye ulaş

Şehit haberlerinin bitip, yüreğimizin artık soğuması için, sence devletin ne yapması gerekiyor?

Türkiyeyi bölmek, kendini başkan yapmak isteyen Recep Tayyip ve Erdoğan'ın acilen devletin başından uzaklaştırılıp akıl hastahanesine kapatılması gerekiyor. İç dış mihrak falan diyen cahillerin de susturulması gerekli. Amerika, İsrail falan diyen adını vermeyim şeylerin de acilen Arabistan, Kuveyt, Bahreyn gibi hem şeriat olan hem de insanların rahat ettikleri ülkelere gönderilmesi gerekmektedir. Bakın cahil kardeşlerim terör 9 haziranda seçimlerden iki gün sonra başladı. Bunu bu halka zaten RTE vaat etmişti. 400 mv verin işi sulh içinde çözelim dedi. Bunu anlamıyorsanız ne iç, dış mihrak anlarsınız ne de uluslararası politika, hem cahilsiniz hem de geveze. Bir suçlu aranıyorsa ilk olarak bir aynaya ardından da saraya bakılmalıdır.
  • Paylaş
Bence devletin artık gri duvarların arkasından çıkıp sokaklarda, parklarda dolaşıp hava alması gerekir.
  • Paylaş
Türkiye'yi bölmek isteyen iç ve dış mihraklara göz açtırmaması gerekiyor.
  • Paylaş
Bizim mi? Amerikanın mı?İsrailin mi?
  • Paylaş

Şehit haberleri mi? Haberiniz yok sanırım dün şehit olanların haberlerinin nasıl verileceği ile ilgili olarak koskaca başbakan medyanın genel yayın yönetmelerini toplayıp sanki başka dert kalmamış gibi bugün bir toplantı yapıyor. üstü kapalı sansür ediyor daha haberler yapılmadan. hangi haberlerden bahsediyorruz ki burada.

 

MEDYA 24 ŞEHİDİN ARDINDAN "ACIMADIKİİİ ACIMADIKİİ TADINDA HABERLER YAPSIN İSTENİYOR HERHALDE" HEMDE BAŞBAKAN TARAFINDAN.

 

Acıdı kardeşim hemde çok acıdı canımız, hala da acıyor sabahtan beri Ankara'nın heryerinde yürüyüşler lanetlemeler yapılır acıyor canımız.

yandaş, yoldaş, kandaş, candaş ne bok sa bu medya patronlarının adı bu acıyı kemiklerimiz titreyene kadar versinler tv.lerde salya sümük zırlaya zırlaya ağlatsınlar hepimizi çünkü canımız gerçekten çok ACIYOR.

  • Paylaş
1

Nazende , Hemde çooook acıyor.Yeter artıkkkk :((((

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

338 Görüntülenme8 Takipçi5 Yanıt

Konu Başlıkları