Bilmek istediğin her şeye ulaş

Şehitler , Kaddafi nin ölümü derken bunu fırsat bilenler, Deniz feneri davasında tutuklu bulunan Zekeriya Akman vs müritlerini serbest bıraktı! Demekki istediğin kadar hırsız ol,bunun meşruluğuna iktidar karar verebiliyor!

"bunda ne varki alt tarafı 13 milyon avro gibibir paradan bahsediyoruz. cem uzan bu ülkeye 30 milyar dolar zarar verdi muhalefet bunun hesabını sorabildimi ki bu davanın üzerine bu kadar düşüyor?"

 

beşir atalay mecliste kendisine köstbeklik yaptığı iddası üzerine soru soran gazeticiye böyle cevap verdi. bizde tv başınıda saçımızı başımızı yola yola izledik bu demeci.

 

 

 

  • Paylaş
Birde yargının Ülkemizde yavaş olduğu söylenir laf işte...
  • Paylaş
Yargı hızını,tamamen siyasi güce göre edebiliyor bazen...Apo nun da davası 9 gün falan sürmüştü..ama örneğin Ergenekon vs gibi davalarda bir arpa boyu yol alınmamasına rağmen 5 yıldır sürüyor..
  • Paylaş
1

Şaman, Apo'yu içeri atmak için yeteri kadar delil vardı. Sözde Ergenekonculara karşı ise elde hiç bir gerçek delil olmadığından bence onlar ya hükumet düşene ya da dava zaman aşımına uğrayana kadar içeride tutulacaklar.

bu düzen böyle gidiyor, yapacak pek bir şey olduğunu sanmıyorum. siz dürüst olunuz, biz dürüst olalım, arada dürüst olmayanlar elbette çıkacaktır.. Yahut, arada dürüst olanlar elbet çıkacaktır. Yalnız, pesimist olmayı da aşırı iyimser olmayı da yerinde görmüyorum. Realist olmak gerekir.

  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

953 Görüntülenme8 Takipçi4 Yanıt

Konu Başlıkları