Bilmek istediğin her şeye ulaş

Selçuk Şahin ve Sabri Sarıoğlu sosyal medyada neden bu kadar çok eleştiriliyor? Bu eleştiriler yerli midir?

Taraftar her zaman beklenti içindedir ve hep daha fazlasını ister. Bu beklentiyi oyuncu karşılayamadığı zaman eleştirilir. Hele büyük takım oyuncusu ise.

Her ne kadar onlar da insan desek de Sabri Sarıoğlu'nun son yıllarda kişisel gelişimini çoktan tamamladığı, takıma olumlu yönde hiç bir katkısının olmadığını gözlemliyoruz. Taraftar da bundan sonrası için beklenti içine girmek yerine bu durumdan nasıl keyif alırım diye düşünüyor ve doğal olarak sosyal medyaya eğlenceli bir şekilde yansıyor.
  • Paylaş
Yetenekleri sınırlı olup, piyasaya ilk çıktıklarında basın tarafından fazla abartılıp insanlara Messi'ymiş Lampard'mış gibi lanse edilen kişilerin yaşadığı problemi yaşamaktalar. Ayrıca iki isimde futbola başladıkları mevkilerde futbol hayatlarını sürmemekteler. Mesela Sabri bir sağ açık olmasına rağmen ondan sağ bek yapmaya çalışmak, ne bir sağ bek ne de sağ açık olmasını sağlamıştır. Ama yine de 2 takıma gelen hocaların bu isimleri bir şekilde takımda tutmaları bu isimlerin buna rağmen boş isimler olmadığını kanıtlar.

İnsanımız oldum olası espri yapmaya meyilli olduğundan bu durumu da iyi kullanıyorlar.
  • Paylaş
Selçuk Şahin ve Sabri Sarıoğlu'nun başarısızlıkları tesadüf değil. Adamların yetenekleri sınırlı bunu kabul etmek gerekiyor. İki futbolcuda gerçekten kendi seviyelerinin üzerindeki takımlarda top oynuyorlar. Bir hata yaparsın, iki hata yaparsın ama senelerdirde böyle oynanmaz ki! İki futbolcununda kendilerini hiç geliştirmediklerini düşünüyorum ve hala nasıl kadroda yer bulabiliyorlar hayret ediyor insan. Gelelim eleştiri konusuna, onlarında bir insan olduğunu unutmamak lazım, onlarında kendilerine göre çevreleri, aileleri, dostları var. İnsanların bu kadar üstüne gidilmesi pek hoş bir davranış değil ama işte Türklerin diline düştüyse hele de bir futbolcu, işte o zaman yandılar..
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

549 Görüntülenme6 Takipçi3 Yanıt