Bilmek istediğin her şeye ulaş

SEO (Search Engine Optimisation) programından beklentileriniz nelerdir?

SEO ile program kelimelerinin bir arada geçmemesi beklentilerim arasındadır.
  • Paylaş
Bu joker cevap herhalde, Dünyadaki bütün beklentilerin temel bileşeni =))) Bizim merakımız insanlarin SEO Programından beklentisi nedir?
  • Paylaş

Gerçekten ziyaret sayısı iyi olan blog sitelerinde ve forumlarda güzel tanıtım yapması ve kalıcı backlink sağlaması, benim için en önemli nokta diyebilirim.

  • Paylaş
Yeni kurulmuş bir firma olarak Türkiye'deki seo sektöründen beklentimiz müşterilerin daha fazla bilinçlenmesi ve ardından kaliteli şirketlere yönelmesidir.
  • Paylaş
Sitelerimin kalıcı olarak üst sıralara taşıması ve sağlam temellerle yoluma devam etmesini isterim bu konuda Seo Hocasından profesyonel destek almıştım. Ayrıca sitesinden yayınlanan bir makalede bu sorularıma yanıt olmuştu seohocasi.com/arama-motoru-optimizasyonu... incelemenizi tavsiye ederim
  • Paylaş
1

Zamulmekan Binici, WEB SİTESİ AÇMA ÜCRETSİZ EĞİTİM REHBERİ
İnternet Sitesi Yapmak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı, Artık Herkes Web Sitesi Yapabilecek
Bir web sitesi yapmak istiyorsunuz, fakat nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, bu web sitesi kurma programları ile aradığınızdan fazlasını bulacaksınız. Bu internet sitesi yapma programları ile hiçbir tasarım kodlama ve teknik bilgiye sahip olmanız gerekmez. İstediğiniz kategoride web sitesi açmak çok basite indirgendi. Bir site kurduktan sonra istediğin kadar site kur. Sıradan bilgisayar kullanıcılarına tasarlandığı için artık herkes site kurabilecek. KAYNAK: sitenasilkurulur.net web sitesinin "Ücretsiz Site Yapma Rehberi" başlıklı sayfası...

En İyi 5 Hosting Firmaları Listesi

Ayrıcalıklı ve kaliteli bir internet sitesi açmak için Dünyanın en iyi web hosting firmaların listesini sitemizin ziyaretçileri için sunuyoruz. Site kurmak için aşağıda en iyi ilk 5 web hosting firmaları sunucu web sitesi barındırma hizmeti sunan şirketleri bir arada. Aşağıda en iyi web hosting firmaları, müşterilerine sundukları plan içerikleri sınırsız disk alanı, sınırsız bant genişliği, ful paket içeriği, müşterilerine %100 memnuniyet ile para iade garantisi de dahil olmak üzere, kaliteli hizmet politikaları ve sunuculardaki üstün teknoloji ile donatılmış yazılım performans ve destek arasındaki denge dikkate alınmıştır. KAYNAK: sitenasilkurulur.net web sitesinin "En İyi Hosting Firmaları" başlıklı sayfasında bulabilirsiniz.

Web Hosting Nedir, Domain Nedir?

Cevapları aranan sorular: Web hosting nedir, web hosting ne demek, web hosting firmaları ne iş yapar, web hosting sunucu barındırma olman site kurmak münmkün mü, web hosting firmaları site sahiplerinden ne şekilde hizmet bedeli alırlar, web sitelerin mülkiyeti kime ait ve site kurmak için web hosting şirketlerin seçimin önemi ve ne şekilde olmalı? KAYNAK: sitenasilkurulur.net web sitesinin "Web Hosting Nedir?" başlıklı sayfasında harika bir makale var, incelemenizi tavsiye ederim.

Site kurmak konusunda başarılı bulduğum ve tavsiye edeceğim bir kaç diğer kaynaklar ise aşağıdadır.

sitekurmak.net
sitenasilyapilir.net
websitesinasilyapilir.biz
siteacma.com
siteyapmaprogrami.com
sitenasilyapilir.info
sitekurma.biz
sitenasilacilir.com

Seo programı diye bir şey yoktur. Seo programı da hack yapma programları ile eşdeğerdir. Yani ikiside kişinin kendisine zarar verir. Günümüzde googlenin bu kadar güncellemeleri sayesinde artık herşey google gözünde doğal gözükmesi gerektiğini gösterirken ve hala seo programının bırakın işe yaradığını var olduğunu düşünmek bile hata fakat bahsetmiş olduğunuz şey seo analiz programı ise orası ayrı
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

783 Görüntülenme9 Takipçi6 Yanıt