Bilmek istediğin her şeye ulaş

Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Staja başlama sınavına çalışma programı nasıl olmalıdır? Hangi kaynaklardan nasıl çalışılmalıdır?

Türkiye de ki zorluk derecesi yüksek sınavlardan birisi budur.

çünkü staja başlama yı kazanmanız yetmez ara sınavlar ve bir de bitirme sınavı vardır. Sanırım Birinci sırada TUS ikinci sıra da da SMMM sınavı vardır. ve bu süreçte bilfiil 3 yıl staj yama zorunluluğu vardır.


Başlama için 3 aylık bir kamp dönemi yeterlidir. imkanlar müsait ise ankara ve istanbul için Murat eğitim kurumları ve Deha dersaneleri bu konuda uzmanlar, ek olarak hiç bir dokümana gerek yok . ama özellikle maliyet muhasebesi ve genel muhasebe konularında üniveristede iyiyseniz ve konuları tam anlayarak bu dersanelerin yardımcı kitaplarını alarak ta kazanabilirsiniz. size bu konuda tavsiyem toplam da 5000 soru çözmeden ve geçmiş tüm yılların sorularını hatim etmeden kazanmanız oldukça zor. bir kopya daha vereyim SMMM staja başlama sınavında şıklar eşit dağılır tıpkı AÖF gibi. yani cevap anahtarınızda a.b.c.d.e şıkları eşit sayıda dır. iyi çalıştıysanız ve bu bilgiyi de sınavda kullanırsanız %100 kazanırsınız. BAŞARILAR.

  • Paylaş
3

Ibrahim Köprülü, Hakan Bey Teşekkürler Sağolun .

Hakan, 9 Mart 2013 te ki sınavamı gireceksiniz?

Ibrahim Köprülü, Aylar Sınavlar geçti ve ben yeni cevap veriyorum :) bu Siteye içim ısınamadı bir türlü :) sınav konusunda dosya yakma safhasına geldim hakan bey :)

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

1216 Görüntülenme2 Takipçi1 Yanıt