Bilmek istediğin her şeye ulaş

Lisanslı Server 2012 R2-Standart kurulumunda güncellemelere geldiği esnada 'windows unattend ayarını geçiş [offlineServicing] sırasında uygulanamadı' hatası alıyorum ve kurulum yarıda kalıyor. Sebebi ne olabilir?

Server Bilgileri: Hp DL360E GEN8 E5-2403, Bios sürümü: 1.40 Kurulum yapım şekli, Açılışta F10, Conf. and install, balenced powe and Performans, Skip Update, Keep Current Setting, Serial girişi, cd içerisindeki verilerin kopyalanmasının ardından, pc restart, cd yi çıkarıyorum. Kuruluma geçiyor, kurulum başlıyor, Kurulum dosyaları açılıyor. Güncelleştirmelere geldiğinde yukarıdaki problem ile karşılaşıyorum. İşlemler gerçekleştirilirken, ethernet yuvaları boş bırakılmıştır.Düzenle
Bu soruyu Ağustosta sormuştum ama cevabı bulunca yazmayı unutmuşum. Microsoft 'un sitesinden indirmiş olduğum iso dosyalarından kaynaklı bir sorunmuş... Dokuz naz ile elde etmiş olduğum orjinal cd 'den kurduktan sonra sorun düzeldi. Büyük olasılıkla, microsoft üzerinde bulunan türkçe 2012 r2 iso dosyasından bir sorun var.. Hp 'nin yetkilileri de bu sorunu son zamanlarda çok sık aldıklarını fakat henüz bir çözüme ulaşamadıklarını bildirildi.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

462 Görüntülenme2 Takipçi1 Yanıt