Bilmek istediğin her şeye ulaş

Severek ayrılmak mümkün müdür?

Kendi açımdan baktığımda "Seviyorsak niye ayrılıyoruz lan manyak mıyız? " şeklinde düşündüğüm ve yaşadığım tek ayrılıkta da pek böyle bir duruma düşmediğimden mümkün göremiyorum. Ama olabilir de yani belli olmaz böyle şeyler.
  • Paylaş
İlişki, aşkı karşılıklı hissetme aşamasındaysa, ayrılmak imkansıza yakındır bence. Çok ama çok önemli bir sorunun olması gerekir; en azından benim için. İlişki, sevgi ya da hoşlanma boyutunda ise, bu duyguların ya da mantığın ağır basmasına göre sonuç değişir diye düşünüyorum.
  • Paylaş
Mümkündür ne yazık ki. İlişkilere, özellikle de evlilik boyutuna taşınmış ya da taşınmak üzere olan ilişkilere üçüncü kişilerin dahil olması kaçınılmazdır. Bu nedenle yaşanan problemler tarafları (ya da bazen bir tarafı) rahatsız ederse ayrılık kaçınılmaz olabilir.

Bunun yanında hayat şartları, görüş farklılıkları, anlaşmazlıklar da birbirini seven çiftleri ayrılığa itebilir. Kısacası sevginin tek başına yeterli olmadığı her durumda çiftler severek ayrılmak zorunda kalabilir.

Bazen bir şarkı durumu özetleyiverir:

  • Paylaş
Türk filmi gibi soru olmuş. Her şekilde ayrılmak mümkündür de üzülür insan boşu boşuna. Millet sevdiği için dağı deliyor, sen diyorsun "hadi bana eyvallah. " Bence ayrılma, bekle bir 10 ay kadar o zaman ayrılırsın.
  • Paylaş
2

Dilara, ☺ Komik de bir yanıt olmuş ama...

Elif Aygün, Eğer birbirinizi sevmek size zarar veriyorsa , ilişikinizi şahsınızdan başka kimse onaylamıyorsa mümkündür , bunun dışında sanmıyorum..

Aevet kalpini yerine koyarsın biter
  • Paylaş
Bu soruyu soran arkadaş ne içiyosan bi kadehde bana yolla ben bu kafayı yaşamak için ne servet döküyorum
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

429 Görüntülenme11 Takipçi6 Yanıt

Konu Başlıkları