Bilmek istediğin her şeye ulaş

Sevgili İnploid sakinleri. Acaba anonim olarak sorduğum aslında cevabını bildiğim sorulara yanıt alabiliyorken, neden gerçekten cevabını öğrenmek istediğim kimliği açık sorulara cevap alamıyorum?

Kimliğimi de bilerek açık bırakmıyorum. Belki buna da cevap vermezsiniz. Belki de cevap verirken de anonim hakkımız mı olsa ne?Düzenle
Cevap verirken anonim hakkımız da var zaten. Öncelikle neden bütün sorularınızı anonim soruyorsunuz? İkinci olarak neden kendinizi siteden görmüyorsunuz? Üçüncü sorum neden cevabını bildiğiniz şeyleri sorduğunuz olacak...
Şimdi madem siz biz var. Biz cevabını bildiğimiz ya da araştırmak istediğimiz soruları yanıtlıyoruz. Soru çok abuk değilse soranın kim olduğuna da bakmıyoruz. Yani yanıt alabilmeniz ya da alamamanızın kimliğinizle bir alakası yok. Bence kimliğinizi siz de açık bırakın ve bize dahil olun. Soru soran da yanıtlayan kadar değerli sonuçta. Şimdi bu yanıtı kimin yazdığını herkes tahmin edecektir ama ben de kimliği gizle seçeneğinin yanıtlarda da olduğunu kanıtlamak için gizli kimlikle yanıtlayacağım sorunuzu. C:

inploiders
  • Paylaş
Sorulara doğru konu başlıklarının girilmesi, sorunun o konu başlığını takip edenlere ulaşabilmesi açısından önemli. Tabii ki bunu biliyorsunuzdur.
Fakat cevaplanmayan sorularınızdan 3-5 tanesinin linkini bu sorunuzun açıklama metnine girerseniz en azından bu sorunuzda da oldukça ilerleme kaydedersiniz, bence.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

175 Görüntülenme4 Takipçi2 Yanıt

Konu Başlıkları