Bilmek istediğin her şeye ulaş

Sevgiliniz illa yaşadığınız şehirde mi olmalı? Neden?

Bence aynı şehirde olmak daha mantıklı. Çünkü farklı şehirlerde kıskançlık çok oluyor her ne kadar birbirimize güveniriz desende olmuyor. Sevdiğin kişinin yardıma ihtiyacı var sen onun yanında olamadığın zaman olmayacak. İçten içe başka birisini isteyecek yanında en azından aklında öyle belirecek. Akşam sevgilisiyle yemeğe çıkmak isteyecek kişi ama arada mesafe var aynı şehirde olunca daha kolay sabırlı isen uzak mesafedeki ilişkiyi sürdürebilirsin o şekilde görüşen arkadaşım vardı ve evlendi ama herkese göre değil. Bu çok yorucu bence ben insanların neler yaptığını gördükten sonra güvenemiyorum insanlar safça inanıyorlar ben kaç tane kişi görüyorum nişanlısı var mesela Ankara da misal ama kendisi başka arayışlar peşinde insan söylemek istiyor kim bu kız keşke bilse diyor keşke ona saatlerini günlerini yıllarını vermese diyor.
  • Paylaş
Başlangıcında sıkıntı yaratacağını sanmam. Hoşlanıyorsundur , istiyorsundur, zaten yenidir. İyi hissediyorsundur. Üstesinden gelirsin, onu beklemek ona gitmek keyifli süreçlerdir. Sonrasında beklentiler , yorgunluklar eklenince sıkıntı yaratabilir. Genelde sonuca (evlilik, beraber yaşama) bağlanıyorsa( ki genelde dayanılamayıp öyle sonuçlanan bol) hallediliyor, aksi halde o sürece ve ayrılıklara bünye dayanamayabiliyor. Neticede aldatmak isteyen adam yakın olsa da aldatır, bazen dibinde olan adamla bir şey paylaşamıyorsun zamansızlıktan. Bu durum yakın uzak olmaktan bağımsız. Tek problem ihtiyacın olduğunda , yanında olamaması. O sebeple; bir sene kasılabilir diyorum ayrı ayrı ama fazlası zarar verebilir bünyeye.
  • Paylaş
Kişinin duygusal yanının baskınlığına göre değişken bir durum.
Bence mesafe zarardır.
  • Paylaş
Ya maalesef. Aksi halde erkegin aldatmak icin hep bahanesi olur.
  • Paylaş
Aynı şehirde olursa görüşmek oturma gezme şansın daha fazla ancak farklı şehirde olsada farketmez "seven uzak yakın dinlemez her türlü sever"
  • Paylaş
1

Yakup Can, Mesafeler "GERÇEK AŞKA " Engel Değildir...

Ee nasıl yani ben işten çıkmışım yorulmuşum, bi sevgilime sarılıp kokusunu içime çekip bi de öpüp yorgunluğumu atamayacak mıyım, mantığında düşünen bana hiç uygun değildir.
  • Paylaş