Bilmek istediğin her şeye ulaş

Sevgiliniz size aldattığını anlatırsa nasıl tepki verirsiniz?

Merhabalar, Bir arkadaşımızın sorusu; Arkadaşım erkek kız arkadaşı onu aldatmış ve pişman olduğunu söylemiş, Aldatma şöyle gerçekleşmiş Bir erkek ile el ele tutuşup sarılmışlar birbirlerine öpüşüp sevişmişler... SİZ OLSAYDINIZ O KİŞİYE NE DERDİNİZ, NASIL CEVAP VERİRDİNİZ ? Düzenle
Arkadaşınıza söyleyin bir arkadaşım şöyle cevap verdi. C: Aşık değilsem ilk seferinde bir hakkım da benim olur. Aldatma tekrarlanırsa artık ilişkinin boyutu değişir fuck body ilişkisi olarak devam eder ben de özgür takılırım. Aşıksam oldukça kırılırım ama aşkımdan bırakamam. Hatta şöyle olur bir bırakır bir geri dönerim, çileli bir git gelin ardından en nihayetinde o kadar kendime sinirlenmiş olurum ki agresifleşmeden önce bırakacak gücü kendimde bulur ve bırakırım.

Arkadaşım bir de maddeler halinde sıralamış, artık hangisi size uyuyorsa seçiyormuşsunuz C:
a. Aşıksan ve aldatma tekrarlanırsa hemen bırak
b. Tek aldatma, oldukça kıracaktır ama devamı gelmiyorsa muhtemelen üstesinden gelirsin, gelemeyeceğine eminsen hemen bırak.
c. Aşık değilsin ama güzel bir ilişkin var, ilkinde takma (bir bonus kazanmış olursun), onu kullan, denge için gerekli, zaten aşık değilsin, o kadar da zor olamaz.
d. Aşık değilsin, güzel bir ilişkin var ama aldatma devam ediyor, ilişki fuck body ilişkisi olmuş artık hem evdeki hem de dışarıdaki tüm karşı cinsler senin için de birer seçenek haline gelmiştir. Aşık olmadığına göre bırakmak da çok zor olmayacaktır, ilişki hoşuna gittiği sürece devam et, istemediğin anda zaten bırakabilirsin.
e. Aşık değilsin, aldatma devam ediyor, ilişkin de çok hoşuna gitmiyor aslında, sadece alışkanlık kalmış... Eh, silkelenip yeni ufuklara yelken açmanın zamanı gelmiş de geçiyor bile demek ki.

D ve e arasında kararsız kaldım falan gibi soruları olursa arkadaşınızın lütfen yazsın. Arkadaşım, arkadaş arkadaşı isim + nick çözümleme yazılımı ile arkadaşınızın kişilik zodiağını çıkarttığını söylüyor, her türlü soruya cevap da verebilirmiş. C:
  • Paylaş
Dürüst olduğu için kırıcı hiçbir söz söylemeden sessizce giderdim. Zaten sessizce gitmem oldukça canını acıtıcaktır. İnsan isterki birşey söylesin, kızsın, bağırsın. En büyük tepki tepkisizliktir. Bir gün bir tartışmada deneyin sonucu görün
  • Paylaş
Hadi canım başka kapıya derdim !
  • Paylaş
Dürüstlüğün keşke ilişkimize karşıda bu kadar gercekci olsaydı derdim
  • Paylaş
İyi bu dakikadan sonra sevgili değiliz. Dürüst hayatında başarılar derdim.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

934 Görüntülenme8 Takipçi5 Yanıt

Konu Başlıkları