Bilmek istediğin her şeye ulaş

Sevgiliniz size taksitle çok pahalı bir hediye almış. Siz de kabul ettiniz. Aradan birkaç ay sonra ilişkinizde sorun yaşıyorsunuz. Sevgilinizden ayrılır mısınız?

Hediye çok istediğiniz bir şeydi ve ilişkinizde sorun çıktığında karşı taraf taksit ödemeye devam ediyor. Hediye geri vermek gibi birşey yok.Düzenle
Taksit kimmiş yahu der ayrılınacaksa ayrılırım. Hediyeyi ben istemişsem taksitleri öderim, sevgilim kırılmasın diye kabul etmişsem sevgilime geri veririm ne hali varsa görsün.
  • Paylaş
İstediğiniz şeyi burun kıvırmadan almak istemiş ve sizin için takside girmeyi göze almış! Belki de hediyeyi geri mi versem diye düşünmektense, bu sorun halledilebilir mi diye düşünülmeli başlangıçta:) (Maksat hediye olduğu için ayrılmamak değil, dikkatinizi çekerim)
Ama oldu ki, çözümlenemeyecek bir şey var ortada ve olamamakta hiç bir şekilde, hediye teslim edilir ve uzaklaşılır en sağlıklısı o gibi.
  • Paylaş
Ayrılırsam hediyeyi kendisine veririm. Kalmasını istesem dahi çok pahalı olduğu için kendimi kötü hissedebilirim. Ohh o çatır çatır paraları ödesin ben kullanayım gibi birşey yapamam=) . Hediye bende kalsa her ay buluşup al kresi kartına yatır mı diyeyim hediyenin parasını =) . Kendisi alsın çok pahalı birşeyse satılabilme olasılığı da olabilir. Satmasına yardımcı da olurum. Satsın böylece taksitin büyük çoğunluğunu ödemiş olur : P
  • Paylaş
Taksit taksit ayrılırım
  • Paylaş
1

Seyda Kartal, Değil villa yat alsın işi kafanda bitir, sonucta alınan sey geri verilebilir veyahut ödenebilir.Bu tarz seylere takılmak yerine karsındakinin manevi olarak sana kattıkların düsünmen,daha doğru kararlar vermeni sağlayabilir.

Ayrılırım valla hediyeyi de geri veririm taksidin lafını yapacaksa ilerde sevgilisine versin. Hediye yüzünden canımı yakacak değilim.
  • Paylaş