Bilmek istediğin her şeye ulaş

Sevmediğiniz özlü sözler nelerdir?

Sosyal paylaşım sitelerinde sayfamı açtığımda tanıdığım bir çok kadın tarafından paylaşılmak suretiyle sayfamı kaplamış, yanlış ve çirkin yazılmış powerpoint slaytlarında olanlar. Neyse ki "...... ......'ın tüm haberlerini gizle" diye bir seçenek var ama ne yazık onun da geri dönüşü yok.
  • Paylaş
8

Nursel Akçay, Bu durum ne yazık ki sadece kadınların sorunu değil:) Biraz olaya cinsiyetçi yaklaşılmış gibi geldii :)

Şaman, :) Cinsiyetçi olduğunu düşünmüyorum yaklaşımımın. Bu durum sayfamda gördüğüm bir durum olduğundan öyle yazdım. Sanırım benim kadın arkadaşlarım özlü sözleri yayınlamayı erkek olan arkadaşlarımdan daha çok seviyorlar... Sizinkiler de anlaşılan eşit derecede seviyorlar. Özlü söz seven kadınlarla arkadaş olan adam oluyorum bu durumda :]

Nursel Akçay, :) ve onların paylaşımlarını engelleyen adam :)

Şaman, Ve araya gezi parkı girdi, yayılan sevgi dalgasıyla özlü söz yayınlayan arkadaşlarımın yayınlarını da açtım, bir de gördüm ki onlar da özlü söz yayınlamayı bırakıp gündeme dönmüşler, en fazlası tek tük günün mana ve ehemmiyetinden dem vuran bit ata sözü yayınlıyorlar...

Şimdi de restoranda çektikleri tabaklarını yayınlayanlara kılım :) ama onlar çok daha nadir yayınlıyorlar... :D)

Nursel Akçay, Evett onlara bende kılımm :)

Şaman, Bizim geleneğimiz, hatta en güzel olanlarından biri ikram etmek, paylaşmaktı, şimdiyse millet gıdasıyla hava atıyor. Ne demek istiyorlar acaba "ben böyle muhteşem gıdalar tüketiyorum ve çok doğurgan ya da üretkenim" mi... Belki de oldukça çocuksu bir arka planı vardır "Benim şekerim var senin yok, na nana na naaaa" :)

Nursel Akçay, ikinci varsayım, daha kuvvetle muhtemel gibi duruyor :s

Şaman, İçgüdüleri de küümsememek lazım, siz daha masum gibi görünen seçeneğe ihtimal veriyorsunuz ama ilki içgüdü, ikincisi yetişkinler için tamamen insanın içindeki kötülük.

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

432 Görüntülenme3 Takipçi1 Yanıt

Konu Başlıkları