Bilmek istediğin her şeye ulaş

Şifalı taşları kullanıyor musunuz?

Boynumda yıllardır bir "Ametist" taşırım. Taşların burçlara göre uygunluğundan bahsedilir her yerde, ne kadar doğru olduğunu bilmemekle birlikte "Kaplangözü" taşının bende çok fena kaşıntı yaptığını söyleyebilirim. Arkadaşıma aldığım hediyeyi eve götürene kadar taşıdım sadece 5-10 dakikalık birtemastan sonra cebime koymuştum ama bir gün boyunca boynum, bileklerim ve kolumun iç kısmı kaşındı. O günden beridir kendisiyle pek bir muhabbetim yok.
  • Paylaş
4

Serkan Kiose, Ametist'in pozitif bir etkisini gözlemleyebidiniz mi?

Fazlı Özdemir, Tabi ki.
=> Placebo Effect :)
Bu tarz renkli taşların arkasında kesinlikle bir şeyler saklandığına küçüklüğümden beri inanırım.
Üzerimdeki ilk etkisini de bu sayede gösterdi zaten. Aldığımda , belki taş etkisiyle olmasa bile kendisine sahip olmanın mutluluğu vardı üzerimde ^_^

Ama ille de etkisini gözlemlemek isterim dersen bu deneyi yapmanı tavsiye ederim.
=>Avometrem yıllar önce bozulduğu için deneyemedim, ama yenisini aldığımda kesinlikle ben de bir kaç test yapmak istiyorum.

Serkan Kiose, :) Teşekkürler...

Fazlı Özdemir, Rica ederim :)

Evet kullanıyorum. Hemde sıklıkla meslek gereği.
  • Paylaş
Şifalı mıdır değil midir, tam emin değilim ametist taşlarım var ofisimde. Stresi aldığı ve pozitif enerjiyi yükselttiği söyleniyor.
  • Paylaş
3

Aykut Kardaş, Öyle mi peki sizce? Taşlara rağmen stresli ve kötü hissettiğiniz oluyor mu uzun süreçler ofisinizde?

Sevda, O taşları bilinçli koymamıştım ofise. Bir hafriyat sırasında çıkmışlardı. Şekilleri ve renkleri bana göre çok estetik geldiği için sehpaya çalışma masama falan koydum. Ama daha sonları görenlerin tepkileri çok olumluydu.
Aksesuarlardan çabuk sıkılan biri olmama rağmen genel tepki pozitif olunca kullanmaya devam ettim. Daha sonra bir kaç yerde okuduğum şeylerden etkilendim. O yüzden ofisin değişmez parçaları oldular. İşim çok stresli, iş dünyasının geneli öyle zaten. Anlık iniş çıkışlar var. Ben eskiye göre biraz daha sakinim ama bu taşlardan mı yoksa artık meslekte tecrübe sahibi olmaya başladığımdan mı bilemiyorum:)

Hakan, bu mimarlarda bu hep sıkıntı var demek ki arkadaş. o masaya hafriyattan çıkan bişiy kesin konuyo, masasına yengeç bacakları koyan bir tanıdığım var. neymiş hafriyattan çıkmış, hemde ankarada, hemde yengeç. buluyo aga mimarları bööle acaip şeyler walla. :))

Annem almıştı bana ama kullanmıyorum.
  • Paylaş