Bilmek istediğin her şeye ulaş

Şirketlerin inploid'i verimli kullanması nasıl sağlanır?

şirketlere özel toplantılar düzenlenebilir,istedikleri soruyu özelden çıkıp genele sorabilirler.belirledikleri alanlarda fikir yarışmaları düzenleyebilirler.istedikleri diğer şirketlerle network ağı kurarak sürekli iletişim halinde olabilirler.
  • Paylaş
1

Sevda, Güzel fikirler.

Yakında şirket sayfalarımızın resmi duyurusunu yapacağız. Bu noktadan itibaren şirketler için önerdiğimiz verimli kullanım yöntemleri ile ilgili ayrıntılı bir dosya hazırlamış olacağız.
  • Paylaş
teşekkürler. bunlardan bir kısmı iş listemizde var. olmayanları da sizlerin sayesinde ekleyebiliriz. bu arada yakında bir inploid buluşması gerçekleştireceğiz, fırsatınız olursa sizi de bekleriz. herkese duyuru yapılacak zaten ama yeri gelmişken yazayım. hem inploid'i tartışmak hem tanışmak için faydalı bir buluşma olacağı kanaatindeyim.
  • Paylaş
davetiniz onurlandırdı beni.bu güzel fikrin daha da gelişmeye hakkı var.Sayenizde atmosferden çıkan fikrin çok iyi bir yörüngeye oturacağına inanıyorum :) saygılarımla.
  • Paylaş
1

Serkan Kiose, çok teşekkürler... hızla sıradaki özellik ve geliştirmeleri yapıyoruz... yakında sürpriz geliştirmeler olacak :)... umarım birçok kişiye faydalı bir yer olabiliriz... en kısa sürede görüşmek dileğimle...

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

415 Görüntülenme3 Takipçi4 Yanıt