Bilmek istediğin her şeye ulaş

Sitede gözle görünür bir ilerleme olmadığına göre sizce Dragonlar desteğini çekmiş olabilir mi?

siteyi benim gibi daha önce hiç duymamış insanlar var... facebook vb sitelerden ilgi cekecek insanların paylaşacağı bir şekilde bu şekilde yayılacak bir şeyler lazım .. (bir şeyler derken düşündüm vidyo felan olur mu diye ama onuda siz düşünün artık de mi ? )
  • Paylaş
bende dragonlardan duymuştum siteyi.. hala bi değşiklik yok gerçekten..
  • Paylaş
Bildiğim kadarı ile Dragonlar siteden vazgeçmediler. Çalışmalar devam ediyor. Bu ince işler kolay toparlanamıyor. Belki farkında değilsiniz ama bizler de sorularımız ve cevaplarımızla bu çalışmalara katkıda bulunuyoruz.
  • Paylaş
Dragonların bu formattan ne beklediğini hala çözebilmiş değilim. forumlar güzeldir,eğlencelidir ama özellikle bir konu ağırlıklı değilse (motor delisi-motosiklet veya antu-Fenerbahçe) belli bir süre sonra kullanıcıların ilgisinin azalması kaçınılmazdır. öyle oluncada alınacak reklamların (alınabilirse tabii) masrafları bile karşılaması çok zor olur
  • Paylaş

inploid bir buz dağının sadece görünen yüzü.

geleceği için hazırlanan sistemlere ben de katkı sağlıyorum.​

beta sürümü bitsin esas inploid o zaman göreceksiniz.

şu anda geliştirme aşamasında olduğu için yaşanılan sorunlar normal.​

ilk açıldığından beri ne kadar değiştiğini sanırım gözünüzden kaçmamıştır.​

site bünyesinde yeni nesil reklam çalışmaları yapılacak ve reklam aramasına gerek yok çünkü firmalar reklam verebilmek için kuyruğa girecekler buna emin olablirsiniz.​

  • Paylaş
site biraz karışık ama sabrettikten sonra yani ilk 5 dk kaldıktan sonra sorulara cevap vermek eğlenceli ve vazgeçilmez bir hal alıyor ama istediğiniz soruları zor buluyorsunuz.
  • Paylaş