Bilmek istediğin her şeye ulaş

Sitem hakkında düşünceleriniz nelerdir?

Merhaba arkadaşlar bu dizi sitesi bana ait DiziEs Sizce nasıl rica etsem girip göz atarmısınız eksiklerim neler neler yapabilirim önerilerinizi bekliyorum. dizies.comDüzenle
Bir siteye girip kendi reklamını yapıyorsan bir iki mesaj atıp siteni tanıtmak güzel üye çekersin beğenenler belki kalıcı olurlar belki olmazlar orası ayrı , fakat spam gibi her başlığın altına mesaj atıp bu işi abartırsan sitene girmeyi düşünende bu reklamın kötü niyetini düşünüp hiç girmez, göz atmaya bile tahammül etmez.
Benim tavsiyem reklam yap ama abartma.
 • Paylaş
1

Ilhan Karakaya, öneriniz için teşekkürler hocam dikkat edeceğim :)

Şirin görünüyor ama izlediğim dizilerden hiçbiri yok. Bu ara izlediklerim The Big Bang Theory, Doctor Who, Castle, The Blacklist, Person of Iönterrest, sizin sitede hiçbiri yok. özelliklerine bakmadım o nedenle.

 • Öncelikle başta seyretmek zorunda kaldığım 3-5 saniyelik reklam beni fazlaca rahatsız etmiyor. Reklamsız site önemli bir avantaj değil. Aşağıda sıraladığım ergonomi kriterlerinden en fazlasına ve izlediğim dizilere sahip site benim için en iyisi.
 • Bence bir dizi sitesi öncelikle Facebook ile bağlanmayı tam desteklemeli hatta hangi arkadaşlarımın da siteye dahil olduğunu bilmeli. Arkadaşlarımın izlediği, beğendiği dizileri listeleyebilmeliyim.
 • Üç genre seçebileceğim bir tavsiye robotu olmalı. Robot istediğim imdb puanının üstünü filtreleyebilmeli.
 • Favorilerimi çok kolay yönetebilmeliyim.
 • İzlediğim bölümleri otomatik olarak izlendi olarak işaretlemeli.
 • Bitmemiş bölümlere marker koyup oradan devam etse en manyağı o olur, hiçbir sitede rastlamadım.
 • Siteyi açar açmaz karşıma hiç ilgimi çekmeyen ana sayfa yerine favorilerimin yeni bölümleri çıkmalı.
 • 360, 480, 720p seçenekleri olmalı, malum Türkiye'de yaşıyoruz, İnternet hızımız sürekli yavaş ve çok yavaş arası değişiyor.
 • Dizi linkleri için alternatifler olmalı, Rus playerı kullanılacaksa çözünürlük ayarının açıklaması olmalı.

Umarım sitenizi zenginleştirir ve yukarıda maddeler halinde yazdığım ergonomik koşulları da sağlayabilirsiniz. Benim dizilerden birkaçını eklerseniz denerim de. Bir de bu platformda bir çok dizi sitesi sorusu var. Bence hepsine sitenizi yazın. Bir dizist, diziwu vb her yerde yazıyor, sizin de sitenizin linkini vermenizin hiçbir sakıncasını görmüyorum. Hayırlı olsun :)
 • Paylaş
4

Ilhan Karakaya, Çok değerli bir yorum hocam benim için maddeleri elimden geldiğince yapacağım. Dizilerinizi çok kısa süre içinde sitemizde göreceksiniz. Yeni Server aldım ve bu server sayesinde mail.ru ya yükleme yapıyoruz. Mail.ru ya yüklediğimiz dizileri kendi kodlamış olduğumuz player ile yürütüyoruz artık. İnploid de bazı sorular altında sitemi belirterek yorumlarda bulundum bir arkadaşımız rahatsız oldu :) bu yüzden sürekli sitemin adını vermemeye karar verdim. Dizileri not ettim :) Download hızımız 180 mb/s ile 890mb/s arasında değişmekte bu yüzden kolaylıkla indirip hızlı bir şekilde uploadlıyabiliyoruz. Yorumunuz için teşekkür ederim :)

Şaman, Rica ederim, biraz toparlayınca haber ver, deneyelim :)

Ilhan Karakaya, :) tamamdır :) inşallah en kısa sürede :) şu okul olmasa çok daha güzel gelişebilir ahah :)

Şaman, Türkiye'de o okul şart, önce o bitecek :)

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

55 Görüntülenme3 Takipçi2 Yanıt