Bilmek istediğin her şeye ulaş

Siteye sonradan tekrar giren ve uzun zamandır sitede olan üyelere sorum şudur. İnploid'e kaç yıldız veriyorsunuz ve neden?

Iki yıl aradan sonra Yorumlardaki naifliğin azaldığını farkettim.düşümcemvari düşünenleri bulma çabasındaki bir soruyu okudunuz:)Düzenle
Sanırım benim üyeliğim 2013 başlangıçlı.. Bir yerde bahsettiğiniz o iki seneye dair bir üyelik dahilindeyim
Son zamanlarda çok yoğun bir yazışma trafiği olmasa da dediğim gibi bu sadece son zamanları kapsayan bir durum. Açıkçası üyeliğimden bu son zamanlara kadar oldukça eğlenceli geçen dönemlerimdi inploid benim için.
Bu durumda 5 üzerinden 4 yıldızdır duygusal olmayan düşüncem.
  • Paylaş
Ben Aralık 2010'dan beri buradayım. Benim değerlendirmem zaman zaman değişiyor. İlk başlarda 5 üzerinden 1,5'dan 2 veriyordum. Bir süre bırakıp tekrar geldim. Geldiğimde 10 kadar insanla çok iyi muhabbet edebilir olduğumu fark ettim yalnız gelen 10 (benim açımdan) iyi insana karşılık 20 000 kadar da duyarsız, yazmayı bilmeyen, dolayısıyla düşünmeyi de bilmeyen insan gelmişti. O aralar 4,5'dan 5 bile verirdim sanırım bu platforma. 2014 Aralığında olan bazı olaylar nedeniyle neredeyse bu 10 kişinin tamamı olarak buradaki etkinliğimizi azalttık ve sizlere biraz kendini beğenmişlik gibi gelecek ama (bırakın burada saygınlık puanım konuşsun) sitenin kalitesi bence oldukça düştü. Yine de arada bir girip burada vaktimizi harcıyoruz. Şimdi puanım 2,5'dan 3 oluyor.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

68 Görüntülenme5 Takipçi2 Yanıt

Konu Başlıkları