Bilmek istediğin her şeye ulaş

Siyah noktalarla nasıl başa çıkabiliriz?

Hiç şaşırmayın, bi adam bu işten ne anlarda demeyin. Bir parfümeriye gidin mümkünse eskiden beri (20 yıl) faaliyet gösteren bir yer olsun.

Niyaderme krem isteyin.

Şanslı iseniz o parfümeride bulursunuz.

Daha yüzünüze sürmeden siyah nokta vb. Cilt hatalarının kaybolduğunu göreceksiniz. Çantada taşımak bile yeterli öyle bişiy yani : -) tabii siz beni dinlemeyin siyah benek, leke, yada sivilce için kullanın. Ucuz bir üründür piyasada bulabilirseniz Tabiiki çünkü çok az üretilir. Tebrik ve teşekkür mesajlarını bilahare ( ki bilahara diye yazılır doğrusu) iletirsiniz. :)
  • Paylaş
23

Şaman, Üstat erkeğin kozmetiği Hacı Şakir kalıptır onu da yıkanmaya kullanmaz :) not: bephantene konusuna atıftır...

Hakan, eskiden beş kuruşlar varmış yaaa :)

Hakan, o konuyu bulmadım ki :) link şettirsek üstat .

Şaman, Ahhhahaaa sen değilmişsin, günahını aldım başka birinden öğrenmişim bunu. İnploid bir canavar yahu o kadar çok yararlı bilgi topluyoruz ki, bilgiler birbirine giriyor.
inploid.com/t/bepanthen-plus-kremi-ne-is...

Bu arkadaşmış vukuatı yapan: inploid.com/simsiyah

Şaman, yalnız aklıma nefisi bir yöntem geldi ve öyle bulabildim, buranın arama motoru ağlama motoru gibi ya. Ben de gittim bizim emektar Google'a bepanten inploid yazdım anında buldu :) Acaba çaktırmadan Google'ı sömürmenin bir yolu mudur bu. Yani site içi aramada site sözcüğün ya da işte ne aranıyorsa onun ardına inploid yazsa, Google'da arasa ve İnploid linkine sahip olanları Site içindeymiş gibi gösterse. Bana makul geldi, sanki yapılabilir gibi.

Hakan, ağlama motoru dedi yaaa :))) bu güne kadar gördüğüm en güzel inploid eleştirisi oldu. @serkan @hakank

Serkan Köse, :):) ahaha haklı abi... o zaman gayri resmi şu linki kullanın arada. gizli bilgi ama :) inploid.com/cs

Serkan Köse, Dertleriniz bitecek ama Windows Azure Arama ve indeksleme özelliğini duyurdu sonunda... Düzelecek yani aramalar :)

Hakan, linke bak kapak gibi :)

Hakan, hatta ben olsam bi solucan yazar bu linki chrome ve ie nin kısa yoluna. regeditten kayıt ettirir ahanda tük işi arama motoru diye pr malzemesi yapardım:)

Serkan Köse, Abi anında spamlerler bizi mazallah.. PR olur o ayrı :)

Hakan, Pr candır :) çok çok 3 gün blok yersiniz yaw ne olur. bi ay em söri mektubu bitti gitti :) elini korkak alıştırma :)

Serkan Köse, ahah :) di mi :):):)

Hakan, raaad ol kanka :)

Serkan Köse, "raad ol" konsept oldu marka oldu yav.. günlük dilde de kullanır oldum valla :)..

Şaman, Yav @hakkan kusura bakma seni itham etmişim ama üstüne espri de ürettim ödeştik değil mi :) Ben de raad olacam. Aklın yolu bir dediğim gibi bir arama motoru düzmüşler zaten. :)

Şaman, Son yoruma bakın : inploid.com/post/simdi-adalet-nerede-/63... @serkan kızmıyorsun di mi? :)

Serkan Köse, :) yok abi niye kızayım.. raad ol :)

Hakan, özür dileme dönemine mi girdin abi hayırdır :) hayır bilelim kaç gün sürecekse ona göre tedbir alalım. belliki dönem sonunda silindir gibi geçicen üzerimizden. nihayeti itibarı ile abimizsin :) döversinde seversinde.

Şaman, Ya üstadım herife feci sövdüm, yıktım perdeyi eyledim viran, vardım sahibine soruverdim heman :) Biz millete sövenleri istemiyoruz felan da diyebilirlerdi, neyse ki olayı barışçıl yollarla çözdüler arkadaşlarımız :)

Hakan, bir erkekle barış mı yaptın aboooo :)))

Şaman, Yaaa sorma :)

1 çorba kaşığı yoğurt... 1 çay kaşığı karbonat... 1 çay kaşığı zeytinyağı... 5 damla limon karıştırın... Yüzünüze maske yapın... 20 dakika bekleyin... Yüzünüzü yıkayın... Farkı fark edeceksiniz... Pürüzsüz cilt göreceksiniz... ...
  • Paylaş
Tretin krem
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

185 Görüntülenme7 Takipçi3 Yanıt