Bilmek istediğin her şeye ulaş

Siyasete ve siyasetçilerin yaptıkları işlere bu kadar karşısınız. Peki siz neden siyasete atılmıyorsunuz?

Sorum soruyla ilgili olan kişileredir.Gereksiz cevaplara gerek yokDüzenle
Çünkü meslek sahibiyim ve herkesin de gerçek bir mesleğe sahip olmasını, bu mesleğin üzerinde uğraşırken zamanı dahi unutturacak derecede sevdikleri birşey olmasını savunuyorum. İnsanları kazıklayan, saçma sapan söylemlerle toplumu hipnotize eden birşeyle değil
  • Paylaş
Hocam öyle bir soru sormuşsunuz ki çok açık uçlu. Fakat şöyle cevap vereyim; Zaten şu siyaset dönemi içerisin de, önüne gelenin siyasete atılmış olmasından dolayı Türkiye siyaseti böyle bir yapıda. Bırakın siyasetçi yapıda olabilecekler atılsın siyasete... Bazılarının siyasetçi olması, bazılarınında yorumcu olarak kalması daha yerli bir hareket olacak kanaatindeyim. Saygılarımla. . .
  • Paylaş
Trabzon gençlik kolu başkanıyım.
  • Paylaş
Ben zaten siyasetin içindeyim.Bağımsız Türkiye Partisi ve Partinin Lideri Prof. Dr. Haydar Baş Bey'in görüşlerini savunuyor, destekliyor ve etrafımdaki herkese anlatıyorum.Milli Ekonomi Modeli'ni savunuyorum, AB'ye ABD'ye karşı tam bağımsız bir Türkiye'yi savunuyorum. Ehl-i Beyt imanıyla ve inancıyla , Atatürk'ün Türk milliyetçiliği tanımıyla ve inanecıyla mücadelemi sürdürüyorum... Ha belki ilerde Bağımsız Türkiye Partisi milletvekili olarak ta mclise girebilirim, bunu zaman gösterecek. Yani sadece siyasetçileri eleştirmiyor, savunmamı ve tarafımı da ortaya koyuyorum.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

85 Görüntülenme5 Takipçi4 Yanıt