Bilmek istediğin her şeye ulaş

Siyasiler sosyal medyayı etkili bir şekilde kullanabiliyor mu?

Bir belediye başkanı var siz benden daha iyi bilirsiniz mesela o ne zaman baksam etkin :) düşünüyorum bu adam belediyeyi ne ara yönetiyor
  • Paylaş
1

Gokhan İnce, Millete sataşmaktan başka birşey yaptığı yok..

Bence siyasilere göre değişiyor. İlk üç partinin de başkanını Twitter'dan takip ediyorum. Konuşmaları, hitabetleri nasılsa twitleri de aynı. Recep Tayyip Erdoğan'ın twitlerinde kararlılık ve baskınlık ilk hissedilen özellik. Sosyal takipçiyi ister istemez etkiliyor. Devlet Bahçeli'de ve Kılıçdaroğlu'ndaki sivri dil, ironi ve muhalif hava baskın duruyor. Bu üslup yönünden incelemem.
Bunun dışında bence siyasiler kendilerini tanıtmada etkin kullanamıyor sosyal medyayı. Aslında düşünüldüğünde kullanmalarına da gerek kalmıyor çünkü sosyal medyada sempatizanların oluşturduğu gruplar fazlasıyla yetiyor.
  • Paylaş
Sosyal medya siyasilerin gençlere erişmesi için en önemli araç. Bunu doğru kullanabilenler büyük kitleler ile iletişim sağlayabiliyor ancak yapılacak küçük bir yanlış pahalıya mal olabiliyor.
  • Paylaş
Sosyal medyayı kontrol altına almaya çalışıyorlar ama başarılı olamıyorlar... Kullanmayı daha yeni öğreniyorlar insanları germekten başka yaptıkları birşey yok...

  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

720 Görüntülenme6 Takipçi4 Yanıt