Bilmek istediğin her şeye ulaş

Siyonizm komplosuna inanır mısınız?

ewet komplonun ötesinde yıllardır uygulanıyor
  • Paylaş
SANDY TOLAN Limon Ağacı okumanızı tavsiye ederim. Çok ayrıntılı, belgelere dayanarak ve tüm çıplaklığıyla anlatmış.
  • Paylaş
1

Ayhan Şimşek, Kitabını okumadım fakat bir çok ödül alan filmini izlemiştim.
Son derece başarılı bir yapımdı.

zeistgeist izle sende inanırsın
  • Paylaş
komployu geçtik yönetimde bizzat adamlar. komplo 1960 lı yıllardaydı ...
  • Paylaş
dogru komploya ınanırım
  • Paylaş
Halen de komploları sürmektedir;
  • Işid'deki medyada defalarca gösterilen infaz görüntüleri tarihe geçecek kadar önplana alındı fakat daha sonradan bunların montajlı görüntüler olduğu ortaya çıktı. Mesela rüzgarın etkisine dikkatlice baktığınızda infaz edilmekte olan adamın turuncu elbisesi rüzgardan hareket etmektedir ama arkasındaki bitkiler hiç hareket etmemektedir. Yani bildiğiniz yeşil arkaplan üzerine fotoğraf giydirme tekniğiyle arkaplana çöl mekanı montajlanmıştır. İnfazı yapanın İngiliz aksanı ile konuşması, amerikadaki hapisanelerde giyinen turuncu elbise vs. cabası. Kim bilir nerede ve kimler tarafından yapılan bir kayıt.

  • Dünyaca ünlü bilim adamı denilen Stephen Hawkins sadece diliyle değil zihniyle de konuşamamaktadır. Bu adama makine aracılığıyla söyletilen teorileri insanların inanmasını istedikleri teorileri meşrulaştırmak üzeredir. Eğer adamın bir röpörtaj videosuna dikkatlice bakarsanız adamın gülmesi gerektiği yerde güldüğü sahne parça halinde alınıp montajlandığı olmuştur. Kaldıki zihindeki düşünceleri seri bir şekilde cümleye döken bir cihaz icad olmadan önce (ki halen icad olduğuna inanmak güçken) bile hawkins nasıl oluyrsa yıllardır bir makineyle konuşuyor hatta bilimsel görüşleri dünyada popüler bir yer almış vaziyette, "popüler olmuş" demek için insanların kendilerinin sürekli sözlerini paylaşması gerekirdi dikkat ederseniz daha çok medya paylaşıyor.

  • Facebook ve Twitter sosyal paylaşım adıyla popüler olup aslında toplumsal verileri toplamak amacıyla kurulmuştur. Selfie ise bu platformu kullananların özünde kim olduklarını fotoğraflarıyla ortaya çıkarılmak için popüler hale getirilmiş bir trendir. Dikkat ederseniz önce ünlüler hatta amerika başkanı obama bu teşvike alet olmuştur. Zaten facebook'un veri merkezine amerika devletinin ziyaretleri olduğu söylenmektedir. Eğer kendi çıkarlarına iş yapmasalardı şuanda facebook'dan daha önce icad edilmiş, yahudilerin kurmadığı sosyal paylaşım siteleri meşhur olurdu.

  • Rihanna, Lady Gaga, Katty Perry, Miley Cryus, Britney Spears... vb. ünlüler zaten siyonizme çalışmakta oldukları videolarında verdiği benzer işaretlerden belli olmaktadır. Eğer sadece kendi karakterlerini temsil etselerdi hepsi aynı işaretleri yaparak kendilerini ele vermek istemezlerdi. Bile bile ve göstere göstere yapmaları ortada dönen oyunu gözler önüne seriyor.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

556 Görüntülenme8 Takipçi6 Yanıt

Konu Başlıkları