Bilmek istediğin her şeye ulaş

Sizce AIDS yapay bir hastalık olabilir mi?

Genel olarak Siyahiler bu hastalığın kendilerini yok etmek amaçlı olarak yaratılan bir virüs olduğuna hatta böyle bir virüsün olmadığına, prezervatifsiz ilişkiye dikkat çekip soylarının tükenmesi için yapılan bir soykırım olduğunu düşünmektedir.

Doktor William Campbell’in teorilerine dayalı olarak, HIV virüsünün 1974 yılında Dünya Sağlık örgütü tarafından geliştirildiğine inanıyor. Bu virüsün geliştirilmesinin nedeni olarak CIA ve KGB’nin dünya nüfusunu azaltma çabaları gösteriliyor.

Yapılan bir araştırmada özellikle Afrika kökenlilerin aids virüsunun doğal yollarla oluştuğuna inanmadığını göstermektedir.
  • %60′ı hastalıkla ilgili bilgilerin gizlendiğine inanıyor.
  • %53′lük kesim de, AIDS‘in tedavi edilebilir olduğunu, ancak yoksul siyahların kasten tedavi edilmediğini düşünüyor.
  • JAİDS adlı tıp dergisinde yayınlanan araştırmada, siyahların %27′sinin, “komplo teorisine” inandığını ve AIDS virüsünün hükümet tarafından laboratuarda üretildiğini düşündüğünü ortaya çıkardı. Siyahların %16′sı, virüsün “siyahlardaki nüfus artışını kontrol etmek amacıyla” üretildiğini, %15′i de bunun “bir çeşit soykırım” olduğunu düşünüyor.
Farklı düşünceler;
  • Afrika Belçika Kongosu’nda yürütülen bir çalışmada binlerce çocuğa yeni denenen bir Polio –çocuk felci – aşısı uygulanırken, kullanılan besi yeri başka bir virüsle kontamine olup aids virüsünün meydana gelmiş olmasıdır. Aşılananların bir bölümüni hastalığın kurbanı oldular.
  • Berlin Humboldt Üniversitesi eski Biyoloji Profesörü Jakob Segal’a göre HIV, ABD’deki bir askeri laboratuarda 2 ayrı virüsün birleştirilmesiyle elde edildi. Erken tahliye karşılığında bu virüsün denenmesibe gönüllü olarak tahliye olduktan sonra halka bulaştırdı.
  • Dr Cantwell bu virüsün 1978-1981 yılları arasında bazı Amerikan şehirlerinde eşcinsel erkekler üzerinde yapılan Hepatit B araştırmaları esnasında kasıtlı olarak bulaştırıldığını söylemiştir.

AIDS (Acquired Immune Deficiency Syndrome)

Bana göre de AIDS biyolojik bir savaş aracı olmuştur. Irkçılığın gözleri kör ettiği bir dönemde bunu düşünmüş olmaları bana çok uzak gelmiyor.
  • Paylaş
AIDS HIV virüsünün bulaşmasıdır. HIV virüsü birincil olarak imün sistemi tutarak kişinin güçsüz kalmasını sağlıyor. Kişi sık sık ikincil hastalıklara maruz kalmaktadır. Maalesef kişinin ölümü ikincil hastalıktan olmaktadır. Bu sisteme göre yapay bir hastalık ama bence sonuçta bir sistem ya da bir organ tutulması da hastalık olduğu için yapay diye ayrım yapmak biraz zor.
  • Paylaş