Bilmek istediğin her şeye ulaş

Sizce bir bireyin en az kaç tane sosyal medya hesabı kullanması daha mantıklıdır ve bunlar hangileri olabilir?

Şahsen ben buna takılmam mümkün olduğunca her sosyal medya sitesine üye olurum. Farklı insanlardan farklı şeyler öğrenebiliyor insan değişik şeyler görebiliyosunuz. Mergeen.com diye bi siteye üye oldum biraz önce yerli sosyal medya sitesi fazla hoşuma gitti facebook'un sıkıcılığından insanlar kaçmaya çalışıyor ve güzel alternatif.
  • Paylaş
Bu kişilere göre ve ilgi alanlarına göre değişir. Mesela fotorğraf ile ilgilenen biri, sosyal medyayı normal kullanan birinden daha farklı sistemlere üye olmalıdır. İnstagram, flicker, 500px, deviantart, pinterest vs gibi siteler özellikle fotoğrafçılara hitap eder. Ama müzik ile ilgilenen birinin kullanacağı sistemler çok farklıdır. Bundan dolayı buna net bir cevap veremeyebiliriz. Bunu kişi kendisi belirlemelidir. Belirlerkende sosyal medyada geçirdiği zamanın ne kadar verimli olduğunu göz önüne almalıdır.
  • Paylaş
Kaç tanesinde aktif olacak zamanı varsa o kadar sosyal medya hesabı açmalı düşüncesindeyim ben. Dijital medya sektöründe değilsen Facebook ve Twitter yeter. Belki bunun yanına linkedin eklenebilir.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

515 Görüntülenme5 Takipçi3 Yanıt

Konu Başlıkları