Bilmek istediğin her şeye ulaş

Sizce bir erkek evlenmeden önce cinsel ilişkiye girip tecrübelenmeli midir?

bazı kadınlar kocalarının daha önceden birisiyle yatmasını istiyor bu konuda ne düşünüyosunuzDüzenle
Gülmekten yazamıyorum . Yurdum kadını "İşinin ehli" koca mı arıyor ? Yada "alanında uzman" kadınlar . Bu ülkede cinselliğe bakış hayvanlarınkinden bile aşağıda bence . Sevgi ile yapılması gereken bir eylemi nasıl bu kadar iğrençleştirebiliyorsunuz ?
  • Paylaş
3

Şaman, İğrençleştirmiyorlar, kafalarından taşıyor o iğrençlik.

Doğan Ataman, Biz böyleyiz. Ağzımıza gelenler felsemiZ, bilgimiz olur. Hatta bu saçmalığa inananlardan tarikat bile kurup salaklara karda üşütmyeyen, böcek yemeyen, hadi abartalım yanmayan kefen satarız. Bura nursuz hırsız mekanı gariiii. :) erkek olayı çerez. Hhhhhhha. Yeni türkiye

Çiğdem Çelik, Soruyu tersinden sorabilen yok mu hâlâ?

77 milyonluk ülkede 40 çeşit evlilik adeti bir o kadar cinsellik anlayışı varken bu soruya mobilden cevap vermek mümkün değil. Sorucu bile gizli kullanıcı olarak sormuş soruyu. Neden çünkü içinde cinsellik var. Cinsellikten bahsetmek ayıptır bu ülkede. Erkek bütün gün AMK yöntemi ile ağzıyla bütün şehre tecavüz ederken iş evlenmeye geldiğinde tecrübe olsa ne olur olmasa ne olur. Bu sorunun sahibinin erkek olma ihtimali bile yok : -) : -) çünkü erkek gevşek gevşek dalar konuya kimliğini gizlemez cinsellik erkeğin herzaman konu edebileceği hakkıdır bu ülkede ama kadın owwww çok ayıp.
  • Paylaş
Herkes evlenmeden önce cinsel ilişkiye girip tecrübelenmelidir. Çağımızda artık insanlar yaşayabilmek için çalışmak, çalışmak için de okumak zorundalar. Eğer evlenmeden önce cinsel ilişkiye girmemek gibi bir saplantıları olursa okul bitene kadar yaşayacakları cinsel açlık hem okullarını hem de toplam psikolojilerini olumsuz yönde etkileyecektir. Zaten evlenmek de insanı yıpratan, yaşlandıran, köhneleşmiş bir devlet kurumu. Bence insanlar hiç evlenmeyip devleti yataklarına almamalılar.
  • Paylaş
Sadece bazı kadınlar kocaları için değil henüz tecrübesi olmayan hanımlar da ilk tecrübelerini gerçekleştirecekleri erkeğin tecrübeli olmasını istiyor. Sanırım bu durum ilk gece korkusuyla ilgili. Kadın, erkeğinin tecrübeli olmasını ve ona nasıl davranması gerektiğini bilmesini diliyor. Ne yapacağını bilemez halde iki kişi olmaları, kadının korkusunu katlıyor olabilir. Güven duymak, güvende olmak istiyor olabilir. Bir kadın için ilk deneyim fiziksel açıdan bir erkeğe kolay olduğu kadar kolay değildir.

Bu açıdan sorunuza yaklaşacak olursam; ilk gece korkusunu giderecek şekilde bilinçli bir erkek olması faydalı olabilir. Birileriyle yatmış olmak, bazı konuları aşmış ve bilinçli olmak anlamına gelmiyor. Burada esas nokta bilinçli olmasının gerekliliğidir.
  • Paylaş
Belden aşağısı aç kalanın, belden yukarısı çalışmaz
  • Paylaş
2

Bora Kasap, Çalışmaz olur mu ya. Öyle bi çalışır ki, belden aşağısıyla yapması gereken herşeyi belden yukarısıyla yapar :)

İnsanın evleneceği kişiye sergileyeceği cinsel tecrübeyi, evlenmeyi planlamadığı ya da henüz evlenmediği kişiler haketmiyorlar mı? Nedir yani mesele... Öhhh. . . .
  • Paylaş
Şu memlekette cinsellik dendiğinde öyle abuk subuk noktalarda yaşanıyorki.
Bir söz vardı ''Cinsel açlığın Afrikası'dır Türkiye''
Yok kardeşim tecrübe için ilişkiye girilmez zevk için, sevdiğin için, çocuk için hepsi bir mantığa sığar da tecrübe neye lazım bu içgüdüsel bir şey herkes yolunu bulur bir şekilde.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

255 Görüntülenme12 Takipçi7 Yanıt

Konu Başlıkları