Bilmek istediğin her şeye ulaş

Denge ve performans bileklikleri etkili midir?

Buradaki habere göre hiçbir işe yaramıyormuş:
"2010 yılında açılan dava sonrasında yetkililer ‘Tanıtımlarımızda ürünülerimizin güç, esneklik ve denge sağladığını açıklamıştık. Bunun bilimsel bir kanıtı olmadığını itiraf ediyoruz. Eğer yanlış yönlendirildiğinizi düşünüyorsanız paranızı iade edebiliriz’ açıklamasını yaptı."

ntvmsnbc.com/id/25246443/
  • Paylaş
1

Sevgiseli, Burası Türkiye... :)

Çıktığından beri hiç ilgimi çekmedi ve işe yaradığını da düşünmedim...
  • Paylaş
Yıllar yılı insanlara habire kalem kalem ürünler yaratmaya çalışıyorlar..Halbuki çok az şey kullananlar, daha bağımsız oldukları için daha da saglıklı oluyor..
  • Paylaş
Yanlis hatirlamiyorsam 9.5 TLýe almistim. Pek bir ise yaradigini soyleyemem ama guzel bir aksesuar olarak duruyor en azindan ben begendim :)
  • Paylaş
Ben çocukken ki o zaman çoğunuz henüz cennette müstakbel ana-babanızı bekliyordunuz :) Etna bakır bilezikleri çıkmıştı, hesapta vücudun elektriğini dengeleyerek her türlü ağrınızı gidererek canınıza can katıyordu. O gün bu gündür bu plasebo etkili şarlatan ürünleri moda şeklinde çıkmaktadır. Yalnız bu seferkileri gerçekten şık buluyorum. :) 

Bir de yaşı 40'ı bile geçmemiş normal bir insanın vücudunda herhangi bir güç azalması, dengesizlik, kronik kas, kemik, eklem ağrısı olmaz, en azından bende yoktu, yeni nesil belki de biraz daha çıt kırıldım olabilir. Diyeceğim genç nüfus bu tür ürünleri değerlendirmekte pek duyarlı olamayacaktır ama denge bileziklerini kullanan yaşıtım ve büyüğüm tanıdıklarım da var ve gerçekten ilgilenerek hepsine de sordum. Kimse bir faydasını gördüğünü söyleyemiyor ama hepsi de bilezikleri gayet şık buluyor. Bence de bir kaç yıl önce moda olan renkli lastik bileziklerden daha güzeller.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

662 Görüntülenme5 Takipçi6 Yanıt

Konu Başlıkları