Bilmek istediğin her şeye ulaş

Sizce Dünyada Müslümanlara yapılan eziyetler ne zaman son bulacak? Müslümanlara karşı açılmış olan bu gizli savaşlar sizce çıkar için mi yapılıyor? Yapılmıyorsa başka neler için yapılabilir?

Müslüman olduğunu iddaa eden insanlar birbirlerini öldürüyorlar. Rakamları net hatırlamıyorum ama geçen sene dünyada toplamda 90 milyon müslüman ölmüştür. Bunların 10 milyonu müslüman olmayanlarla yapılan çatışmalarda ölmüştür. 80 milyonu ise müslüman olduklarını iddaa edenler arasında olan çatışmalar sonucu ölmüştür. Osho'nun çok güzel bir lafı vardır: "Üstad ölürse fikirleri bozulur" diye. Hz. Muhammed ölmüştür arkasından kısa sürede çatışmalar meydana gelmeye başlamıştır. Yazık!
  • Paylaş
Müslümanlar Müslümanların Müslümanlara yaptığı eziyetlere destek olmayı, arka çıkmayı bıraktıklarında eziyetler %90 oranında son bulacaktır. Kalan kısmı da Müslümanların diğer dinlerdekilere yaptıkları eziyetlere karşılık gelir. Müslümanların, Müslümanlara yaptığı zulmü destekleyen Müslümanları destekleyen Müslüman olmaktan vazgeçebildiğiniz gün iyi bir başlangıç yapmış olacaksınız. Unutmayın ki Orta Doğunun başındaki en büyük bela Kur'an'ı anadili Arapçadan okuyan IŞİD'dir.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

65 Görüntülenme4 Takipçi2 Yanıt