Bilmek istediğin her şeye ulaş

Evlenmek isteyen bir çiftten erkeğin bayandan 1 yaş küçük olması nasıl karşılanır? Bayan açısından ve erkek açısından nasıl sonuçlar doğurur?

Bayan değil kadın. Nasıl karşılanacağı sizi ne ilgilendirir. Kim nasıl karşılarsa karşılasın, sevmişsiniz, almışsınız, kimseyi ilgilendirmez. Ergenlikten sonra kadınlar her zaman erkeklerden 7 yaş kadar daha ileridelerdir zihinsel olarak, dolayısıyla kadının yaşça küçük olması eşlerin akıllarının birbirine yakın olmasını sağlar. Diğer bir faktör de kadın cildinin daha erken eskiyip erkek için çekiciliğini kaybetmesi olacaktır ama onu da merak etmeyin bütün evliliklerde cinsellik bir süre sonra zaten sona erer. Seviyor ve istiyorsanız evlenin bence. Sonuçta bundan on sene sonra zaten elinizde o zamana kadar geliştirebilirseniz dostluğunuz kalacak.
  • Paylaş
Çiftlerden birinde veya her ikisinde de sıkıntılı sonuçlara neden olur düşüncesi varsa hiç evlenmesinler direk bitirsinler olayı, masrafa girmesinler derim.
Kaldı ki bu düşünceye kendini kaptıran kişinin öz güven eksikliğinden bahsetmek gerekir.
Geçmiş olsun, yok yok hayırlı olsun :)
  • Paylaş
Erkeğin yaşça büyük olması aslında bir gelenek ya da olmazsa olmaz bir kural değildir. Kadın erken gelişmeye başladığı için erkekten önce de yıpranır. İleride sorun yaşanmaması için sadece bir tavsiyeden öteye gitmez dolayısıyla erkeğin büyük olması. Ancak arada sevgi var ise bence hiç fark etmez. Yaş uğruna sevdalar asla terk edilmemelidir bence.
  • Paylaş
Erkek sevdıyse bayan da sevdıyse aşkın önunde engel yok demektir aşkın yaşıda olmaz bencee
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

76 Görüntülenme5 Takipçi4 Yanıt

Konu Başlıkları