Bilmek istediğin her şeye ulaş

Sizce görseli güzel bir tasarım mı önemli, yoksa Google'da üst sıralarda çıkan basit bir tasarım mı?

Bence Google da üst sıralara çıkmak için basit bir tasarımdan ziyade SEO tekniklerini iyi bir şekilde uygulamanız gerekiyor ve ne olursa olsun kapak önemlidir sıradan bir kullanıcı için arkaplandaki kodların hiçbir önemi yoktur. Zaten web sayfalarının performanslı çalışmasını sağlayarak tasarlamak için bir sürü teknoloji geliştiriliyor. Bence mükemmeliyetçilik önemlidir ve bunun gereği olarak bir iş yapılacaksa her anlamda kusursuz olmalı.
  • Paylaş
Google'da üst sıralara çıkmaktan daha önemlisi yok! Web girişimleri tıktan kazanır üstteki alttakinden daha fazla tık alır. Tabii ki vakit geçirmekten zevk alınan sade güzel bir tasarım da olursa daha da kazanır.
  • Paylaş
Tasarım önemlidir kullanıcıyı büyük ölçüde oraya çeker. Kullanıcının ilgisini tasarımıyla görseliyle çektikten sonra hedef kitleye uygun içeriklerle doldurulması da daha büyük beğeni toplar diye düşünüyorum. .
  • Paylaş
2

Abdullah Gürel, dediğin gibi görsel de önemlidir ama seo su güzel yapılmış bir web sayfası google da üst sıralarda ise bu da büyük avantaj oluyor bana çok kişi nasıl siteyi tasarım değil de google da üst sıralara geliriz diye geliyorlar...

Büşra, Sizin açıklamalarınıza da katılıyorum kesinlikle ..

Bu ihtiyaca göre degisir. Ancak basit tasarim zaten her zaman zor olandir. Bunun yaninda sitenin SEO su da dusunulerek kusursuz yapilmis ise ve Google'da ust siralarda cikiyorsa, daha da iyi.
  • Paylaş
İnternet dünyasında söz söyleyen bir takım şirketler internet siteleri vardır google da bunlardan biridir şimdi google da bir site en yükseğe çıkıyorsa o iyi ve güvenilir bir site anlamına gelir tabi bu reklamlarla gelen siteler değil kendi çabasıyla gelen siteler görsel pek önemli olmuyor tabi ama sen görseli de düşün yani
  • Paylaş
Siz hele google'da ust siralara bir cikinda. Gorselini yapacak duzeltecek adamda bulursunuz para ile. Bir site yapmasi veya tasarimi zor olabilir ama o siteye trafik cekmek ondan kat ve kat daha zordur.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

98 Görüntülenme7 Takipçi6 Yanıt

Konu Başlıkları