Bilmek istediğin her şeye ulaş

Serseri tipteki erkekler mi sevdiği zaman daha bir içten sever yoksa efendi görünümlü erkekler mi?

Aşkın ve sevginin serserilikle ve efendilikle alakası yoktur ayrıca erkekler serseriler ve efendiler diye 2 ayrılmaz
  • Paylaş
Efendiler bukalemun gibidirler, nasıl görmek istersen öyle görünme ihtimalleri oldukça yüksektir. Uğraştırır.
Serseri tanımınız fevri insanlarsa, efendi olanlarla mukayese ettiğinizde en başından doğrulara ulaşabilirsiniz! Bahse konu fevrilik işine gelirse, ben böyleyim gibi kendi sınırlarını yani yapabileceklerini ve yapamayacaklarını peşinen söyleyenlerdir ki bu özelliklere göre de baz alsanız sorunuzun yanıtını alamamış olacaksınız.
Çünkü "Dirhemi bozuk terazi doğru tartmaz"
  • Paylaş
İkisi aynı oranda içten sevebilir. Serseri olan sevgisini serseri hareketleriyle (iyi anlamda) belli etsede, efendi adam sevgiyi içinde yaşayıp daha mütevazı hareketlerle belli eder. Yani sevilenin gördüğü hareketler farklı olsada aldığı lezzet aynı olur... Tabi bu dediklerim serseri de olsa efendi de olsa sevebilene! ...
  • Paylaş
Aşkın sevginin görünümle hiçbir alakası yoktur. Görünüm de insanın karakteri hakkında çok şey söylemez aslında. Bir çok serseri insan toplumda rahat hareket edebilmek için düzgün giyinir, normal görünür. Diğer bir çok düz insan da dikkat çekebilmek için serseri tiplemelerine bürünür. Tipini değil de içindeki adamı soruyorsanız, bence her ikisi de içten sevebilir ama daha kalıcı olan yaşamsal hesaplarla desteklenmiş normal (efendi) insanınki olacaktır.
  • Paylaş