Bilmek istediğin her şeye ulaş

Size bir televizyon kanalı verilse, nasıl bir yayın akışı hazırlardınız? Ne tür programlar yayınlanırdı?

Sabah kanalD'de olan gibi günyadın programı gibi samimi ve sohbet tadında twitterla halkında katılabilceği bir sabah haber programıyla başlardım,öğlene kadar günlük yaşamı anlatan,insan pskolojisine,hobilere,mevsime göre kıyafet,sağlık spor önerilerine değinen ama bunu uzatmadan ilgi çekici şekilde yapan karma bir program yapar,öğlen haberlerle devam ederdim.Güzel diziler,genel kültür programları,gençliğe,yaşlılığa hitap eden her kesimden yayınlarla sürdürürdüm. Mesela yemekteyiz programını hep yemekteyiz olarak brakmazdım.yemekteyiz öğrenci evi,yemekteyiz iş hayatında öğlen arası gibi,her hafta değişen konseptlerle ve insanlara faydalı olabilecek eğlenceli şekilde yapardım diye düşünüyorum :)
  • Paylaş
1

Cem Deyupoğulları, Evet bir kanala genel müdür olarak bbi an önce atanmanızı bekliyoruz :)

Tematik bir kanal yapardım, içinde özellikle bilimsel konuları işler, fenomen olmuş meslek dallarına belgesel tadında format belirler ve yayınlar, çocukların hayallerini dizi halinde işler, rock dünyasını deşer bu konuda belgeseller yapar, sanal dünya yı ve teknoloji harikası oyuncakları irdeler, en son doğa harikası belgeseler yayınlar iflas ederdim :)))
  • Paylaş
Tamamiyle şiir kanalı yapardım. Şiire dair her şeyin olduğu bir tv kanalı yapardım.yerli ve yabancı şairlerin şiirlerinin okunduğu ve her türlü şiire yer veren şiir programları hazırlardım.
  • Paylaş
Ben gün içinde sadece 1 dizi yayımlardım ve belirli saatlerde bölümleri sığdırırdım atıyorum günde 5 bölüm 35er dakikalık araya her bölüm için 2.5 saat koyardım. Genelde dizinin konusunu gizem yapardım hafif gerilim düzeyli bilimkurgu. Bu bölüm aralarına da kesinlikle müzik yayını koyardım asla haber yayınlamazdım. Yada yarısma programı vesaire
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

565 Görüntülenme8 Takipçi4 Yanıt