Bilmek istediğin her şeye ulaş

Skype'de nasıl çoklu oturum açılır?

 1. tamindir.com/coklu-skype-acma-multi-sky... programını indirin.
 2. Programı açtıktan sonra Add butonu yardımıyla Skype üzerinde aynı anda kullanmak istediğimiz kullanıcı hesaplarına ait kullanıcı adı ve parolalarını girerek, kullanıcı hesaplarımızı Multi Skype Launcher üzerinde tanımlıyoruz.
  Skype
 3. Aynı anda kullanmak istediğimiz kullanıcı hesaplarını tanımlayıp OK
  butonuna tıkladıktan sonra, tekrar programın ana ekranına dönüyoruz.
  Skype
 4. Kullanmak istediğimiz Skype kullanıcı hesaplarını programımıza tanımladıktan sonra tek yapmamız gereken istediğimiz hesabı seçtikten sonra Launch butonuna tıklayarak Skype programını başlatmak. Böylelikle istediğimiz kadar Skype hesabını aynı bilgisayar üzerinde rahatlıkla kullanmaya başlayabiliriz. Ayrıca kullanıcı hesaplarında bir hata olduğunu düşünüyorsanız Edit butonu aracılığıyla düzenleme yapabileceğiniz gibi istediğiniz kullanıcı hesapları Delete butonu yardımıyla silebilir ve eklemek istediğiniz farklı hesapları yine Add butonu yardımıyla programa tanımlayarak ekleyebilirsiniz.
 • Paylaş
Skype'ın kendi programlanmasında çoklu oturum açma yoktur. Tıpkı messenger'da olduğu gibi burada da ek bir program kurup onunla açmamız gerekiyor. Multi Skype Launcher programı işinizi görecektir.
 • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

589 Görüntülenme4 Takipçi2 Yanıt

Konu Başlıkları