Bilmek istediğin her şeye ulaş

Sosyal ağ hesaplarımı nasıl bağlarım ve bu ne işime yarar?

Sosyal ağ ve blog hesaplarımı bağlayarak daha fazla kişiye nasıl ulaşabilirsiniz. Hesap bağlama işlemi nasıl yapılır? sorularının yanıtları aşağıdaDüzenle
Inploid'deki içeriğinizi (sorunuz, deneyiminiz, yorumunuz, ağ sayfaları, profil sayfanız) diğer sosyal ağ (linkedin, facebook, twitter) ve bloglara (tumblr, wordpress, blogger) da göndererek bu içeriğin daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede sorunuza daha fazla uzman kişiden yanıt bulma imkanını yaratmış olursunuz.

Sosyal hesap ayarlaını bağlamak için, Sağ üst menüden Ayarlar kısmına tıklayarak Sosyal Hesap ayarları sayfanıza gidebilirsiniz (inploid.com/settings/?tab=social_accoun...):

inploid Yardım
Bu sayfada ilgili sosyal ağ ve blog butonuna tıklayarak bağlama işlemini başlatabilirsiniz:

Twitter, Facebook ve LinkedIn hesaplarınızı bağlarken tamamen bu siteler üzerinden yürüyen izinlendirme işlemlerini 2 adımda (bu sitelerde acilan sayfalarda kullanıcı adı ve sifre yazma islemi, izin verme işlemi) tamamlayabilirsiniz. Bu adımların twitter, facebook ve linkedin için nasıl gerçekleştiğini sırası ile şu başlıklarda bulablirsiniz:

Twitter: inploid.com/t/twitter-hesabimi-inploide-...
Facebook ve LinkedIn için de aynı adımlar gerçekleşmektedir.

Bloglara bağlama işlemi ise tek adımda kolaylıkla gerçekleştirilebilmektedir.
Blogger ve Wordpress site adresinizi, kullanıcı adı ve şifrenizle birlikte girmeniz durumunda bağlama işleminşi tamamlamış olursunuz.

Sizin haberiniz olmadan asla gönderim yapmayacağımızı garanti ederiz.

Hesap bağlama işlemini istediğiniz sosyal ağ ve bloglar için tamamladıktan sonra sitedeki herhangi bir paylaşımınızı bu hesaplara da gönderebilirsiniz. Yorum, soru, yazı, link vs. gibi tüm içeriğin altındaki Paylaş linkleri sayesinde hızıca bu sosyal hesaplarınıza gönderim yapabilirsiniz.

inploid Yardım
  • Paylaş
2

Sezai, Ayarlar kısmında göremedim link ya da kısım verme imkanınız var mı?

Serkan Kiose, Bu yanıtı linkleri de ekleyerek güncelledim. İnceleyebliirsiniz.

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

1645 Görüntülenme2 Takipçi1 Yanıt