Bilmek istediğin her şeye ulaş

Sosyal ağ sitesi alan adı için neler önerirsiniz?

Merhaba bir sosyal ağ sitesi kurmayı planlıyorum sizce domain ne olmalı fringle.com boş olsaydı bunu alacaktım buna benzer veya normal isim olur önerileriniz nelerDüzenle
Pahalı olanlardan değil ama akıldı kalıcı olacak bir domain olmalı ve bence yurtdışını da hedefle derim. Bu sebeple ingilizce olmalı.
  • Paylaş
1

Ilhan Karakaya, :) mantıklı ingilizce veya anlamsız bir domain ama akılda kalıcı olursa yurtdışından da kullananlar olabilir ve site dili hem türkçe hem ingilizce :) domain fiikirleriniz varsa bekliyorum.

Tabi kısa ve kolay hatırlanır olmalı. İsmi sevmek de gerekiyor.
İsim bulmakta zorlananlar için naminum.com güzel bir çözüm.
  • Paylaş
Amerika' nın tekrar keşfine karşıyım... Eğer Facebook, Twitter, Odnoklassniki, VKontakte, Google Plus gibi mecralara alternatif bir olşum yapacak imkanınız ( TL, Dolar, Euro yada Altın bazında ) boşuna uğraşmamanızı tavsiye ederim.... Yeni bir sosyal alan oluşturmak yerine mevcut sosyal alanlar üzerinden de para kazanılabilir... Mesela kendi bloglarını Facebook' ta tanıtmak için Gruplara üye olup paylaşım yapanlar için, Toplu halde bütün gruplara paylaşm ekleyebilecek bir yazılım.... Yabancı alternatifleri var... Türk alternatifi sadece 2 yerde gördüm... Emin olun para kazandırır... ( Niye ben yapmıyorum ? Çünkü yazılım dillerini bilmiyorum :)
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

123 Görüntülenme5 Takipçi3 Yanıt

Konu Başlıkları