Bilmek istediğin her şeye ulaş

Sosyal medya fikrim var. Bunun için çalışabilecek gönüllü arkadaşları nasıl bulabilirim?

Kesinlikle kendi felsefesi olan, diğer sitelere benzer bir yapısı olmayan bir fikir.Düzenle
Linkedin kesinlikle
  • Paylaş
Fikrinizi biraz açıklayabilirmisiniz?
  • Paylaş
2

Sezer Uzun, Fikrimin birazının sizi aydınlatacağını düşünmüyorum. Fakat şunu anlamanıza yardımcı olabilirim. Bilinir bir fikrin üzerine değil.Yeni bir fikir üretilip , üzerine düşünülmüş bir sosyal medya projesidir.
Projeyi görmeniz için sizinle iletişime geçmem lazım.

Mustafa Akkuş, kardeşim bu işler o kadar kolay değilki be bu konuda iyice araştırma yapıp yönlenmen lazım ayrıca sana bedavadan çalışacak insan biraz zor çıkar :/

Merhaba
"Kesinlikle kendi felsefesi olan, diğer sitelere benzer bir yapısı olmayan bir fikir. "
insanı heyecanlandırıyor gönüllü çalışmak için kendimi ön plana atmak isterim ama nedir ne değildir şahsen de bilmek isterim.
  • Paylaş
3

Sezer Uzun, Görüşme olmadan bilgi paylaşımı kesinlikle olmayacaktır.

Abdullah Gürel, hocam tamam bu konuda görüşelim nasıl iletişim kurabiliriz

Gönüllü çalışmak diye birşey yok. Gönüllü çalışan insan ya başlangıç düzeyindedir, ya da çok boş vakti vardır. İnsanların sizin için çalışmasını istiyorsanız onlara karşılığında bir şey vermelisiniz.

Bu hisse olur, ücret olur; ama mutlaka birşey vermeniz gerekir. Doğru yaklaşım budur.

Fikrinizin paylaşılamayacak kadar özel ve gizli olduğunu söylüyorsunuz. Yıllar içinde hayata geçen/geçmeyen yüzlerce fikre şahit oldum, bugün paylaşamadığınız projenizin hayata geçtikten sonra 3 ay içinde (eğer gerçekten katma değeri olan bir fikir/yaklaşımsa) klonlanacağını unutmayın. Başarılar.
  • Paylaş
1

Sezer Uzun, Evet söylediklerinize katılıyorum . Ama ne yapacağım çözümü olan ? İtü ye başvurdum bunun için olumlu bir dönüş olmadı . Devletin desteklediği kurumlara başvurdum geri dönüş olmadı . Sanırım sadece fikir olarak kalacak .

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

180 Görüntülenme6 Takipçi4 Yanıt