Bilmek istediğin her şeye ulaş

Sosyal medya veya bilgi ve inovasyon danışmanılığı yapmak için neler yapılabilir? Sosyal medya ve inovasyon ihtiyacı gelecekte nasıl şekillenir?

Bu alanda ilerlemek için ilgili bölümler nelerdir? Yüksek lisans veya doktora gibi programlarda neler yapılabilir?Düzenle
Teknolojinin gelişmesiyle oluşan e-ticaret rekabeti sanal ortama taşınmıştır. Bilgilerin akışı, reklam, yenilik vb. Olaylar sosyal ağlar üzerinde taşınarak rekabet sağlanacaktır.
  • Paylaş
Sosyal medya uzmanlığı için sertifika kurslarına katılınabilir. Yüksek lisans vb. Programları yok ama yine de görsel iletişim tasarımı gibi bölümleri okumanın bu alanda size katkı sağlayacağı kanaatindeyim. Bunun yanı sıra bol bol trend takibi, araştırma, sosyalleşme şart zaten sürekli bir devinim yaşanıyor bu alanda, güncel kalmak için bunlar gerekli hangi eğitim bunu sağlayabilir ki belli bir temel oluşturabilir belki ama. İnsanların ihtiyaçlarının zamanla nasıl şekillendiğini görebilen bir çift göz lazım öncelikle inovasyon da ilerlemek için. Teknolojiyi çok sıkı takip etmek lazım şu an varolan teknolojiyle değil olmayan teknolojiyle düşünmek hayal etmek lazım.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

925 Görüntülenme6 Takipçi2 Yanıt