Bilmek istediğin her şeye ulaş
Strap: askı less: ait olmama eki ( -sız, siz, suz, süz, gibi)
Yani askısız üst kıyafetlere verilen isimdir.
Bir kaç örnek;
Giyim Tarzı
Giyim Tarzı
  • Paylaş
Başımızın tacı, çok muhterem ve değerli hanımefendilerin, bugün ne giysem de iğrenç bir görünüme sahip olsam diye sorduklarında verilebilecek en güzel cevaptır.

Yakıştığını, hoş bir görünüm kazandırdığını, sizi seksi falan gösterdiğini falan sanıyorsanız fena halde yanılıyorsunuz.
  • Paylaş
1

Ece Naz Sonat, Hayatımda ilk defa straplese bu kadar karşı bir insan gördüm... :)

Straples dizaynının en önemli problemi içine askılı südyen giyilememesidir, her şey yerçekiminin insafına bırakılır. Göğüs boyutuna göre çok güzel de duran bir şeydir, bkz.Hilal Korkmaz (@korkmazhi)s'nin yayınladığı ilk fotoğraf. İkinci resimdeki çok güzel kadının ise hafiften daha büyük (diyelim C Cup) göğüsleri başka bir şey giyse güzelliğine güzellik katacakken straplesin içinde sarkık, yaşlı bir görüntü vermektedir. Göğüs ölçüsü B Cup ve altındakilerde çok güzel duran, daha büyük göğüs sahiplerinin ise eğer içinde güzel görünmek istiyorlarsa kaçınmaları gereken, askısız üst (bluz) ve tüm vücut (elbise) giysilerine verilen genel isim. Kısaca giyene göre hem çok seksi hem de çok çirkin olabilen bir giysi türüdür.
  • Paylaş