Bilmek istediğin her şeye ulaş

Şu an seçim olsa oyunuzu hangi partiye verirsiniz? Neden?

MHP olurdu. Diğer partilere kıyaslama yapınca belirli bir çizgisi var, toplumsal ve siyasi olaylara karşı nasıl bir tavrı olacağını önceden bilebileceğiniz bir tavrı var. Bu aklıselim ve duruşu gösteriyor. Ne boşuna muhalefet ne de siyasi rant meselesi var.
  • Paylaş
Seçim barajı bir kalksın o zaman düşünürüz evleneceğiz ama kız bulamıyoruz diye gidip bülent ersoyla nikahlanacak değiliz
  • Paylaş
HEPAR (Hak ve Eşitlik Partisi) 'ne oy verirdim. Çünkü 11 yıldır bu ülkeyi düzen partileri yönetiyor. Teröristlerle onurumuzu zedeleyecek barışlar yapılıyor, bu kabul edilemez bu yüzden çare HEPAR.
  • Paylaş
Şu an seçim olsa gerçekten oy vereceğim bir parti yok gibi. Benim iktidarı şu alsın gibi bir düşüncem yok. Kim gelirse gelsin yeterince eşitlik sağlanamaz. Kanaatimce eşitlik, meclisteki partilerin vekil sayılarının birbirlerine yakın olmasıyla sağlanabilir. Böylece herkesin sesi çıkar, hiç bir yasa direk geçmez. Ben de şu durum içerisinde meclise girmesine zor gözle bakılan ancak girebilecek bir partiye oy veririm ki farklı sesler duyulsun.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR