Bilmek istediğin her şeye ulaş

Şuan twitter ve facebook ücretsiz mesaj servisi ile kullanıcılarına kolaylık sağlıyor sizce inploid böyle bir şey yapsa nasıl olurdu?

Ücretsiz mesaj servisi?
  • Paylaş
Bidirimler mesajlar twittler mesaj olarak geliyor
  • Paylaş
Bildirimleri mesaj olarak almak ne işine yarayabilir ki? Eğer zaten bildirim sonrası mobil aracın ile siteye dönebiliyorsan.. Kısa Mesaj ile bildirilmeye ihtiyacın olmayacaktır. Daha geçerli ya da benim göremediğim bir nokta varsa önermende dinlemek istiyorum, belki de gerekli olabilecek bir şeyden bahsediyorsundur.
  • Paylaş
2

Beytullah Çiçek, aslında bir yandan iyi oluyor twetterden ücretsiz haberleri takip ediyorsun facedende mesajları görüyorsun bunu inploid için geniş kapsamlı düşünürsek acil cevap bekle veya bunun gibi yönlendirici soru olsa insanlara belki faydalo olabilir

yazımı başka sitelerin reklamı gibi görmeyin inploidi gerçekten benimsediğim için kendimi bu sitenin parçası olarak gördüğümden fikir üretmeye çalışıyorum...

Aykut Kardaş, Çok ta iyi yapıyorsunuz, inploid'un -beta- aşamasından olabildiğince fikre ihtiyacı var gibi görünüyor. Sadece SMS özelliği ne kadar gerekli ve faydalı olabilir onu düşünüyordum.