Bilmek istediğin her şeye ulaş

Şunu yaptım ve o an çok utandım dediğiniz anlar nelerdir?

Çok vardır da, ilk akla gelen;
Arkadaşım benden kağıt mendil istediğinde çantamdan mendildir diye çıkarıp, pedi masanın üzerine koymam. Koymam la almam bir oldu ama o aralık uzun geliyor o an insana:)
  • Paylaş
Rakip firmayla anlaşıp işyerimden ayrılırken çok değer verdiğim ve saygı duydugum patronuma çalışmaya başlayacağım yerin farklı sektorde oldugunu zannetmesini sağlamak için işyeri ile ilgili birsürü hayali şey söyleyip, gözünün içine bakarak yalan söylediğim için çok utanmıştım.
  • Paylaş
Kız arkadaşımın üzerine hapşırdım. Balgam gömleğine geldi. Saf tükrüksüz balgam. Orta okuldaydı, ceketimle sildim iyice bulaştı. Sonrasını hatırlamıyorum, hayal meyal.
  • Paylaş
1

Sengoz, hocam olaylar b**a sarmış :D

Geçen sene sınıf arkasaşımın babasına saçı uzun olduğu için yanlışlıkla " Deniz annen geldi demiştim " adam alınmış ve saçını kestirmişti ... ( Arkadaşım bana söyleyince çok utanmıştım )


Orta okulda türkçe sınavında arkadaşım hocanın çeketinin rengin de ceket giymişti ve arkadaşım sınavını bitirip dışarıya çıkmıştı ben hoca sandım ve yanımdaki arkadaşımın yanına gidip kağıdına bakıyordum arkadaşım " sen napıyorsun dedi hoca arkanda " dedi. Bende arka mı dönüp hocayı görünce çok utanmıştım ...
  • Paylaş
Şunu yaptım çok utandım diye bir şey gelmiyor başıma, utanacağım bir şey yaptığımda genellikle bilincim tam yerinde olmuyor, dolayısıyla utanmıyorum da. Çevremdeki bütün kadınlara sarhoşluk anımda asılıp eve eli boş döndükten sonra sabah uyandığımda tabii ki akşam yapmış olabileceklerimden ve hatırlamadıklarımdan çok utanıyorum. Neyse ki uygar bir insanım ve ertesi gün kadınların hepsinden özür diliyorum ve işler yine olağan rayına oturuyor.
  • Paylaş
Cımbızımı yere düşürdüğümde çok utanmıştım : P
  • Paylaş
Ortaokulda dalmışım bir ara önümde oturan kızın kolunu tutmuşum. Bu.
  • Paylaş