Bilmek istediğin her şeye ulaş

Sunum yaparken kullanılabilecek Sunum Yazılımları hangileridir?

Proshow Producer öneririm. Yazı ve resimlerinize mükemmel efektler sağlayabilirsiniz. Bu program her ne kadar klip hazırlamaya yönelik olsa da çıktılarda .exe (uygulama)dan tutun da .scr(ekran koruyucusu)na kadar birçok alternatifi var. Eğer video formatında bir çıktıya uygun bir sunum yapacaksanız Ulead Video Studio, Sony Vegas öneririm.

Sunum Teknikleri
  • Paylaş
Ben genellikle Prezi'yi kullanıyorum.

Tanıtım videosu:

  • Paylaş
2

Serkan Kiose, Prezzi oldukça güzeldir ancak sunum esnasındaki animasyon geçişleri izleyenlerin kafasını karıştırabiliyor ve hatta başları dönenler bile var. DAha standart animasyonlar sunumu daha olumlu hale getirebilir.

Eski Inploider, Prezi'yi uzun süredir nedense Mac için bir desktop ürün olarak biliyodum. Yanılmışım. Prezide yapılmış sunumları kendi bilgisayarımda izleyemedim. Abartmıyorum en fazla 8-10 saniye vakit geçirdim. Gözlerim bu efekt zahmetine daha fazla katlanamadı.

Egzotik yazılımlar bir yana en yaygın, basit, kolay kullanılan yazılım MS Powerpoint'dir. Office'e dahil olduğundan fazladan bir yazılım kurmak zorunda kalmazsınız. Aynı şekilde arayüzüne de Word, Excel gibi diğer Office yazılımlarından aşina olduğunuzdan kolayca adapte olursunuz.
  • Paylaş