Bilmek istediğin her şeye ulaş

Sürekli yeni kullanıcıların ve yeni fikirlerin geleceğini düşündüğümüzde, sorduğum soruya "yeniden sor" şeklinde güncellik kazandırabilirmiyim?

Yeni kullanıcılar zaten sorularınızı görüyor. Eğer sorunuzun bulunduğu ağa katılırlarsa gösterim tarihi ne olursa olsun görüyorlar. Mesela benim 2009'da sorulmuş soruları görmem gibi.
  • Paylaş
Aslında mantıklı bir soru. Soruyu düzenlerken kimlere sormak istediğimizi seçebiliyor olduğumuz gibi sorunun yayımından sonra da birileri bunu yapabilmeli. Hatta belki yorumculardan birisi arkadaş çevresinin de bu soruya dikkatini çekebilmek için bir şeyler yapabilir. Aslında bu sorunun öneri etiketi de alması lazım. Şu an bana değişiklikler kilitli. Soru sahibi olarak sende de öyle mi?
  • Paylaş

Bütün yazılanları okuyabiliriz fakat bunu yapabilmek için kullanıcıların o soruya benzer soru hazırlamaya çalışmaları veya bütün soruları cevapları ile birlikte okuması gerekir.

Bütün inploid'e hakim olmak oldukça zor. Fakat daha önce hazırladığım, bence önemli ve çok da merak ettiğim bir soru bu uygulama olursa şayet yeni kullanıcıların hizmetine açılarak daha efektif kullanılabilir. Böylece soru güdük kalmaz :)

  • Paylaş
Evet bunu ben de düşünmüştüm.Mesela şöyle olabilir;Her gün bir yorumumuzu ana sayfada aktifleştirme yapma hakkımız olabilir.
  • Paylaş
Kullanıcı haberdar etme için @işaretini gördünüz mü?
  • Paylaş
1

Aykut Kardaş, Evet uzun zamandır kullanıyorum ve fark etmem içgüdüsel oldu.