Bilmek istediğin her şeye ulaş

Tablet için en iyi yazılım Windows mu iOS mu?

Microsoft piyasaya yeni girdiği için pek fikrim yok. Fakat Android mi IOS mu derseniz IOS tarafındayım. Android yol geçen hanı gibi kontrolsüz uygulamalarla dolu. Fakat Apple bu konuda (kontrol ve takip) daha iyi.

  • Paylaş

ikisi de değil. Her daim android :)

  • Paylaş

Apple İOS'dur.

  • Paylaş

Kişiden kişiye değişir. Apple kullanıma alışmış kişiler elbette ios'u tercih edeceklerdir. Windows'un tablet ve mobil teknolojisine biraz geç geçişinden ötürü belkide "Windows kullananın tableti de windows olur" denemiyor. Tabletlerde 8 henüz yeni, sorunları önümüzdeki dönemde göreceğiz. Windows'un mobil işletim sistemindeki javaya aşırı bağlılık, önceki dönemde bana çok sorun yaşatmıştı. Asıl soru Android mi ios'mu olmalıydı belkide. Android kullananlar, tablette de android'i tercih edeceklerdir muhtemelen. Her ikisinin de avantaj ve dezavantajları var. Bunlar göz önünde bulundurulmalı.

  • Paylaş
İkisi de yazılım değil işletim sistemleridir. Hangisinin uygun olacağını da kullanacağınız uygulamalar belirleyecektir. Hangi uygulamayı kullanacaksınız ve hangi işletim sistemine uyumlu. Şahsi kanaatim, tablet kullanmıyorum ama IPhone kullanıcısı olarak derim ki IOS süper ergonomik, Windows ve Android de süper esnek. "En iyi" sonuçta kullanıcının kendi tercihi olacaktır.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

1174 Görüntülenme7 Takipçi5 Yanıt