Bilmek istediğin her şeye ulaş

Tablet Menü uygulaması kullanan bir restorant sizde nasıl bir imaj bırakır? Bundan dolayı bir daha tercih eder misiniz?

Sanırım bu konuda en iyi cevabı işletmecilerin bakışından anlayabiliriz. Farklı müşterilerinin tablet menülere nasıl baktığını en iyi onlar gözlemleyebilir. Tablet menü kullanan bir işletmecinin görüşleri de burada:
  • Paylaş
Bence yemek görseli ve içeriğinin açıklaması ne kadar gerçekçiyse o kadar seçimimi kolaylaştırır. Anında geri bildirim imkanı sağlaması da güzel. Umarım yaygınlaşır.
  • Paylaş
Tercih sebebi olabilir. Oyun da oynatıyorlar mıdır ki.
  • Paylaş
2

Nese özalp Akın, Sanırım, oyun yok

Resul Ben, Oyun olaydı iyi di menü hazırlanana kadar 2 kişi ile jenga oynanırdı.

Kesinlikle tablet kullanan bir mekan rakiplerinden bir kaç adım ileridedir. Tablet ile sayısız özellik getirebilirsiniz. Müşterilerinizin resimlerini anında çekerek sayfanızda paylaşırsınız çok hoşlarına gider ayrıca üzerine kuracağınız restorant otomasyonu daha başarılı olur eminim.
  • Paylaş
1

Nese özalp Akın, Aynı fikirdeyim.. Özellikle hız ve otomasyon sistemi olumsuz eleştirileri bile hızlı ekarte eder diye düşünüyorum.

Aslında çok iyi bir innovasyon olarak değerlendirilebilir. Ama tercih etmek için sadece tablet kullanmak yetmeyecektir. Yazılımın da iyi, kullanışlı olması gerekecektir. Mesela stabilite sorunları olan bir yazılım işletme için çok kötü geri dönüşler sağlayabilir. Sipariş verilmesine rağmen mutfakta görünmüyorsa, kötü bir izlenim sağlar. Yada kullanımı çok zor bir yazılım yapılırsa, müşteri gerekli verimi alamayabilir. Ayrıca büyük bir kesimin teknolojiyi kullanabilmesine karşılık, kullanamayan kesim de var. Bunlar için alternatif yollar bulunmalıdır.
Yazılımın içeriği de çok önemli. Kullandığınız görseller iştah açıcı olmalı, açıklamalar etkili olmalı. Yanlış bilgi yazılması yada görsel kullanılması, şikayetlere neden olacaktır. Bu işi iyi yapmalısınız yada iyi yapanlardan destek almalısınız. İçeriğin ulaşılabilir olmasıda gerekli. Yemekler, içecekler veya tatlılar gibi kategorilere ayrılabilir.
Demem o ki, etkili olabilmesi için hem donanımsal, hem de yazılımsal olarak sorunsuz olmalı.
  • Paylaş
Allah aşkına artık oralarda da tablet kullanmayalım, bırakın klasik menüler kalsın. Bir müddet sonra gazetelerde kalkacak, romanlarda kalkacak bu gidişle, yok artık ! ! !
  • Paylaş
2

Nese özalp Akın, :) ee buda farklı bir bakış tabi

Adil Burak Kilic, Ağaçlar da kesilmez işte ne güzel:)

Böyle bir uygulamanın ilk deneme amaçlı oldukça ilginç olacağı aşikar ama ardından yvemeğim ya da içkim, daha doğru, daha sıcak ya da soğuk, daha çabuk geliyor, garsondan yapılan tasarruf mutfağa yansıyıp yemekler daha da kaliteli ve güzelleşiyorsa tercih sebebim olur. Yukarıda yazdığım getirilerden bir tanesini bile sağlamıyorsa tercih sebebim tabii ki olamaz ve restoranı bir kez denemiş olurum. Aslında "bakar mısınız"a köy kökenli garsonlar kızarlar, başka da kibarca çağırma yolu da yok. Bakar köyde öküze denirmiş sanırım, trene bakmasından mütevellit. Masanın herhangi bir yerine yerleştirilebilecek garson çağırma tuşu tablet menüye göre benim daha çok hoşuma giderdi.
  • Paylaş
Harika bir izlenim bırakır. Gelişmişliğin ve müşteriye hizmetin mükemmelliğini gösterir bu. Kesinlikle tercih ederim.
  • Paylaş
Merhaba
Tablet menu uygulaması olarak adinemenu.com digital tablet menü uygulama çözümleri sunuyoruz. Bununla ilgili, firmaya özel tasarım ve sınırsız dil seçeneği ile misafirlerinize farkınızı yansıtın. Detaylı bilgi için adinemenu.com web sitemizeden veya 0212 212 12 42 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

1374 Görüntülenme14 Takipçi9 Yanıt